Subatėnai imtynininkai medalių iškovojo ir tarptautiniame, ir šalies turnyruose

Du aukso, vienas bronzos

Spalio 25 d. Latvijos Balvi mieste Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai dalyvavo Latvijos, Estijos ir Lietuvos tarptautiniame imtynių turnyre. Lietuvai atstovavo Visagino ir Kupiškio imtynininkai.
Nugalėtojų vardus iškovojo Domas Ulkė ir Medas Barzdenys, bronzos medalį pelnė Gytis Daugėla.
Visi sportininkai turėjo po keturias kovas.


Pergalės rezultatas 10×2

D. Ulkė svorio kategorijos iki 33 kg pogrupio kovose užtikrintai įveikė savo varžovus ir finalinėje kovoje susitiko su Rezeknės pajėgiu, technišku imtynininku. Prieš kovą Domas prisibijojo savo varžovo, bet išėjęs ant kilimo pirmiausiai jis nugalėjo save, o tada – ankščiau laiko – savo priešininką. Domo techninės pergalės rezultatas 10×2.


Nesuteikė varžovams jokių šansų

M. Barzdenys kategorijos iki 47 kg pogrupio kovose gražiais metimais nesuteikė varžovams jokių šansų ir tik finalinėje kovoje esant rezultatui 12×14 Medas prispaudė varžovą ant menčių.
Domas ir Medas buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir aukso medaliais.


Vieno taško skirtumu

G. Daugėla (33 kg) pogrupio kovose pasiekė dvi pergales ir dėl išėjimo į finalą lygioje kovoje vieno taško skirtumu nusileido priešininkui iš Latvijos. Kovodamas dėl bronzos medalio, jis užtikrintai įveikė savo varžovą.
Turnyro organizatoriai sportininkams suteikė nemokamą nakvynę, leido atgauti jėgas baseine.


Povilo Grigo vardo imtynių turnyras

Spalio 26 d. apie 200 sportininkų susirinko į Povilo Grigo vardo imtynių turnyrą Marijampolėje. Čia vėl užtikrintai kovojo D. Ulkė (svorio kategorija 32 kg.) ir M. Barzdenys ( 48 kg). Jie, įveikę visus varžovus, tapo šio turnyro nugalėtojais.
G. Daugėlai burtai lėmė kovas su stipriausiais imtynininkais. Pirmoje kovoje jis pralaimėjo turnyro nugalėtojui iš Visagino. Paguodos kovoje efektingu metimu ir mentimis jis įveikė priešininką iš Klaipėdos, o kovoje dėl trečios vietos nusileido Lietuvos vaikų čempionui iš Anykščių. Gytis liko penktas.
L. Ulkė kovodamas sunkesnėje svorio kategorijoje pasiekė vieną pergalę, o patyręs pralaimėjimą iš tolimesnių kovų iškrito.


Arvydas Krikščiūnas
Graikų-romėnų imtynių mokytojas