Su šauliais – ir tarnyboje, ir šventėje

Aktyvūs rokiškėnai, įsitraukę į šaulių ir policijos rėmėjų judėjimą, – didelė parama rajono policijai, nes jie – patriotizmo bei pilietiškumo puoselėtojai, šlovingų tautos tradicijų tęsėjai. Tai, kad šie teiginiai nėra skambūs žodžiai, rodo ne vien budėjimas kartu su policija, bet ir rajone organizuojami renginiai, įdomūs ir paaugliams, įtraukiantys juos į jaunųjų šaulių judėjimą.

Aptrati savo veiklai, numatyti gaires ateičiai ir kartu pailsėti vasariškai gražų savaitgalį Rokiškio rajono šauliai rinkosi į sąskrydį Pandėlio seniūnijos ūkininko Kazio Krisiūno sodyboje. Šeimininkas taip pat yra aktyvus šaulių sąjungos narys.

Į renginį šauliai, kurių dauguma ir policijos rėmėjai, pasikvietė Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnus; jiems atstovavo Prevencijos poskyrio viršininkė Jūratė Jakšienė ir specialistė Enrika Pavilonienė.

Sporto varžybos ne vieno dalyvio pareikalavo ne tik ištvermės, bet ir sumanumo, gebėjimo orientuotis vietovėje. Policijos pareigūnai savo įsteigtą prizą drausmingiausiai komandai įteikė  svečiams – „Kupiškio šauliukų“ komandai.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė