„Stiprus, kai tu – šalia“ – Rokiškyje vykstantis globos namų auklėtinių ir šalies žvaigždžių koncertas

 

 

Šiandien, lapkričio 16 d., vyko tradicinis – jau 19-asis – koncertas „Stiprus, kai tu šalia”, skirtas artėjančiai Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Tai Panevėžio apskrities administracijos inicijuotas projektas, panaikinus Administraciją persikėlęs į Rokiškį. Šį renginį jau aštuonerius metus organizuoja Skemų socialinės globos namai. Renginio iniciatorė Gema Jurgelevičienė ir šiandien vedė renginį. Jai talkino dailininkas Arvydas Bagdonas.

Skemų socialinės globos namų direktoriaus Gintaro Girštauto kvietimu į Rokiškį suvažiuoja šalies globos namų kolektyvai ir scenoje koncertuoja su šalies žinomais atlikėjais. Renginį pamėgo ir visuomenė. Salė vos talpino žiūrovus.

Šventės dalyvius sveikino Seimo nariai Jonas Jarutis, Raimundas Martinėlis, Tomas Tomilinas, Panevėžio vyskupijos emeritas Jonas Kauneckas.

Visų mylimas emeritas į sceną užlipo, nešinas rankine. Joje – dovanos G. Jurgelevičienei, G. Girštautui, o tuos, kuriems svarbi malda, kvietė pasiimti rožančių iš šventą paveikslėlį, sudėtus Rokiškio kultūros centro fojė.

Šiemet su žvaigždėmis koncertavo 12 kolektyvų. Kaišiadorių rajono Strėvininkų socialinės globos namų kolektyvas dainavo su Česlovu Kriščiūnu, Pasvalio rajono Lavėnų – su Virgilijumi Valuntoniu, Joniškio rajono Jurdaičių – su Antanu Čapu, Panevėžio rajono Jotainių – su Irena Snabaitiene, Švenčionių rajono Strūnos socialinės globos namai – su Ištvanu Kviku, Pakruojo rajono Linkuvos – su Algimantu Butnoriumi, Zarasų – su Violeta Cvirkaite ir Maksimu Bendelstonu, Rokiškio rajono Obelių vaikų globos namai – su grupe „Patruliai“, Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai – su Vidmantu Urbonu, Šiaulių rajono Aukštelkės – su Pauliumi Stalioniu, Skemų – su Inga Valinskiene. Kupiškio socialinės globos namų kolektyvas dainavo su Migle Pivoriūnaite, kilusia iš Kupiškio.

Koncertas vyko kelias valandas, bet neparailgo.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos