Stipruolių konkurse – KTVM apdailininkai

Gruodžio 1 d. Panevėžio moksleivių namų salėje vyko „Jėgos konkursas 2015“: vaikinai ir merginos varžėsi stumdami štangą.

 Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai (KTVM) atstovavo pirmo ir antro kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos mokiniai Monika Murnikovaitė, Eivydas Maksimenko, Rytis Telksnys, Deimantas Širvelis, Modestas Baseckas , Liudas Gronskis, Paulius Čebatariūnas bei pirmo kurso technikos priežiūros ir verslo darbuotojo mokymo programos mokinys Darius Macas.

Merginų tarpe konkurencija buvo nedidelė. M.Murnikovaitė išstūmė 35 kg svorio štangą ir užėmė garbingą trečią vietą.

Vaikinams teko pasivaržyti rimtesnėje kovoje. Kupiškėnai dalyvavo vyresniųjų – 17-19 m. – grupėje. Tik P.Čebatariūnas varžėsi su 14-16 m. sportininkais.

Šį kartą vaikinams prizinių vietų užimti nepavyko, tačiau buvo išrinkti trys geriausi mūsų komandos dalyviai ir apdovanoti prizais.

Trečias komandoje pagal pasiektą rezultatą buvo E.Maksimenko, išstūmęs 16,2 kg. virš savo svorio, antras – D.Širvelis (18,3 kg virš savo svorio). Jie abu pasiekė naują asmeninį rekordą. Stipriausias Liudas Gronskis išstūmė  38 kg. virš savo svorio; jis iškėlė 117 kg štangą.

Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė

KTVM kūno kultūros mokytojos