Stipriausieji lengvaatlečiai – Lietuvos vaikų zoninėse varžybose

Geriausius rezultatus pasiekę penki Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvosios atletikos mokymo grupių auklėtiniai (mokytoja Inga Zabulienė) gegužės 29 d. dalyvauja šalies lengvosios atletikos finalinėse varžybose Utenoje.

Zoninėse varžybose 60 m nuotolio bėgime Alanas Šablickas iškovojo pirmą vietą ir įgijo teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

Dominykas Murnikovas šuolio į tolį rungtyje užėmė antrą vietą.

Adomas Žadeika 60 m barjerinio bėgimo rungtyje taip pat kovos su stipriausiais šalies bėgikais.

Žanas Zabulis 1000 m bėgime buvo labai arti savo asmeninio rezultato ir iškovojo antrą vietą.

Įdomu tai , kad visi keturi šie berniukai mokosi toje pačioje Povilo Matulionio progimnazijos klasėje. Sportininkų pasiektais laimėjimais visada nuoširdžiai džiaugiasi mokyklos direktorius Rimvydas Latvys ir berniukų klasės auklėtoja, kūno kultūros mokytoja Norberta Savickienė. Nuoširdus bendradarbiavimas su progimnazijos bendruomene leido mokiniams pasiekti aukštų sportinių rezultatų.
Vaikinams nenusileido ir Rudilių Jono Laužiko pagrindinės mokyklos mokinė Austėja Mikalauskaitė. 600 m ji užėmė pirmą vietą. Austėjos sportiniais pasiekimais didžiuojasi šios ugdymo įstaigos bendruomenė  ir mokyklos direktorius Algirdas Venckus.
Jaunieji Kupiškio KKSC lengvaatlečiai ir toliau intensyviai treniruojasi, ruošiasi šalies finalinėms varžyboms. Belieka jiems palinkėti daug sėkmės!