Sportinė solidarumo su neįgaliaisiais diena

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) stadione vyko renginys „Bėkime kartu 2015“, skirtas negalią turintiems žmonėms ir visiems sportuojantiems. Juo siekta skatinti visuomenės toleranciją ir atidumą žmonėms su fizine negalia, turintiems judėjimo sutrikimų. išreiškiamas solidarumą šiems žmonėms. Bėgikai teigė, kad siekia ne laimėjimo ir pirmos vietos; jiems svarbiausia – dalyvauti ir palaikyti gražią idėją.

Mažųjų grupėje prie starto linijos išsirikiavo Kupiškio lopšelių-darželių auklėtiniai, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos ikimokyklinio amžiaus vaikai, Povilo Matulionio progimnazijos mokiniai, Šv. Kazimiero vaikų globos auklėtiniai, Kupiškio socialinės globos namų gyventojai. Vyresniųjų grupėje varžėsi Kupiškio mokyklų kūno kultūros mokytojų, Savanorių, jaunųjų šaulių ir Kupiškio rajono policijos komisariato komandos. Dalyviai turėjo įveikti 2 km distanciją bėgdami estafetę, kiekvienas komandos narys turėjo nubėgti vieną 400 m ratą.

Komandos paruošė ir namų darbus – atminimo dovanėlę judėjimo sutrikimų turinčiai mergaitei, kuri mokosi Noriūnų J. Černiaus mokykloje.

Renginio pabaigoje dalyviai įteikė paruoštas dovanas, patys gavo atminimo prizų. Organizatoriai vylėsi, kad ir kitais metais į renginį „Bėkime kartu“ susirinks tiek daug energingų ir puikiai nusiteikusių bėgikų, taip pat šiltai visus lepins saulė.

Karolina Miganovičienė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė