Šokio dienos JUDĖK LAISVAI – penktasis projektas šią vasarą

VšĮ „Kultūros inovacijos“ komanda neatostogauja – šią vasarą pristato jau penktą projektą. Ko gero, ne taip jau mažai neseniai susikūrusiai įstaigai. Pasak vadovės Vaivos Baltrūnaitės Kirstukienės, visi komandos nariai vadovaujasi posakiu: „Rask savo mėgstamiausią darbą, ir gyvenime nebereikės dirbti nė vienos dienos.

Tad rugpjūčio 13-15 dienomis 12-18 metų jaunimą kviečiame registruotis į šokio dienas JUDĖK LAISVAI. Pažadame: laiką praleisite ne tik aktyviai, bet ir turiningai!
„Kultūros inovacijų“ vasaros stovyklos iš kitų išsiskiria ne tik užimtumu, kūrybinėmis edukacijomis, meninių poreikių tenkinimu, bet skatina ir sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą.

Sveikatinimo projektas – šokio dienos JUDĖK LAISVAI yra skirtas visiems, ir nesvarbu, jei nėra šokio patirties. Įvairi sportinė veikla (šokiai – irgi) ugdo ne tik fizines jėgas, bet ir ištvermingumą, gerina sveikatą, atsakingumą, nuotaiką, skatina siekti rezultatų. Projektas moko vaikus ir jaunimą domėtis sveika gyvensena, puoselėti šį gyvenimo būdą. Dalyviai mėgausis visomis Rokiškio jaunimo centro Žiobiškio turistinės bazės galimybėmis, čia vyks muzikiniai ir kino vakarai, talentų konkursai, sporto ir kūrybinės rungtys, vakaro pasibuvimai prie laužo.

Organizatoriai garantuoja: dirbs kvalifikuoti bei didelės patirties turintys šokių vadovai, treneriai, siekiantys, kad jų užsiėmimai būtų įdomūs ir naudingi. Stovyklos dalyviai bus supažindinami su populiariausiais pasaulio šokių stiliais: šiuolaikiniu, zumba, gatvės šokiu, hip-hopu. Kiekvieną dieną užsiėmimus ves vis kiti šokių vadovai: Mantas Svirskys (šokių studija „Be good”), Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė („Zumba”), Ieva Balčiūnaitė (šokio pedagogė).

Vakaro užsiėmimuose dalyviai pažins gongų terapijos naudą, pokalbių apie sveiką gyvenseną svarbą, teminių šokių vakarų, pasirodymų, konkursų ir žaidimų linksmą nuotaiką.

Registracija: el. p. kulkturosinovacijos@gmail.com, arba tel. 8 618 02647.

Daugiau informacijos www.kulturosinovacijos.lt

Užsk. Nr. A16-25