Sodų bendrija susirūpino turto apsauga

Kupiškio rajono Pyragių kaime esančios sodų bendrijos „Silikatas“ nariai susirūpino savo turto apsauga ir kreipėsi į bendruomenės pareigūnę su prašymu pažymėti vertingus daiktus.

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Viktorija Aelita Budrienė ir policijos rėmėja Vilė Sezonienė vyko pas sodininkus. Minėtos sodų bendrijos nariams buvo pažymėti mobilieji telefonai, vejapjovės, dviračiai ir kiti vertingi daiktai. Pareigūnė papasakojo sodininkams apie prevencinio daiktų žymėjimo naudą, diskutavo turto apsaugos klausimais.

Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai nemokamai atlieka prevencinį vertingų daiktų žymėjimą. Visiems norintiesiems siūloma pažymėti įvairius vertingus daiktus (mobiliuosius telefonus, fotoaparatus, nešiojamuosius kompiuterius, automobilių magnetolas, vejapjoves, suvirinimo aparatus, dviračius ir kitus daiktus). Gyventojai, iš anksto susitarę su pareigūnais telefonu, daiktus gali patys atnešti į policijos komisariatą arba susitarti, kad pareigūnai atvyktų į namus žymėti daugiau vertingų ir didelių daiktų.

Asmenys, norintys žymėti daiktus, gali kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariatą (Kupiškis, Gedimino g. 54, 300 kab.) arba paskambinti tel.:
8 618 63 354, 8 679 22 369.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė