Socialdemokratas Aurimas Martinka užims Kupiškio vicemero postą

Aurimas Martinka. temainfo.lt archyvo nuotr.

Tiems, kurie balsavo prieš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio skyrių, kažkodėl nelabai smagu buvo sužinoti, kad konservatoriai jungiasi su socialdemokratais. Pastarieji ir valstiečiai, gavę po penkias vietas Taryboje, lyg ir dėsningai turėjo pereiti į opoziciją bent jau 18-ai metų… Tačiau politika neturi dėsningumų ir labai ryškių taisyklių. Štai anykštėnai konservatoriai, valstiečiai ir socialdemokratai, antrajame mero rinkimų ture  pasirašę koalicijos sutartį, tapo atviri pasiūlymams tuoj pat, kai sužinojo, kad mero pozicija atitenka Liberalų sąjūdžiui.

Kupiškėnams sprendimas irgi nebuvo padėtas ant lėkštės. Mero poziciją ir aštuonias vietas  laimėję konservatoriai Tarybos daugumą galėjo sudaryti  su visuomeninio komiteto „Kupiškio kraštą keiskime kartu”, Darbo partijos ir „Tvarka ir teisingumas” nariais. Iš neoficialių kalbų galima spręsti, jog taip ir planuota, tačiau darbiečiai, savo laimėtas dvi vietas įvertino kaip aukso vidurį ir, neva,  paprašė 9 postų.

– Tiek postų nėra, – nusijuokė apie tai paklaustas Darbo partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Virginijus Andrijauskas.

Anot rinkimų visuomeniniam komitetui rajono Taryboje  atstovausiančio Zigmanto Aleksandravičiaus, komitetas opoziciniu nesiskelbs.

– Balsuosime už teisingus ir kupiškėnams naudingus sprendimus, – temainfo.lt sakė jis.

Po truputį dėliojami etatai: jau žinoma, kad vicemero postas atiduotas socialdemokratui Aurimui Martinkai.

 

temainfo.lt