Skaudi avarija Panevėžio rajone paženklino ir Kupiškį

Gal ir nebūtų kupiškėnų dėmesio atkreipęs pranešimas apie tai, kad gruodžio 7 d. 18.10 val. Panevėžio rajono kelio Vilnius-Panevėžys 121,700 km, ties Sodeliškių kaimu, neaiškiomis aplinkybėmis susidūrė lengvieji automobiliai „Citroen C5“ ir „Honda Accord“. Pirmąjį vairavo moters (gim. 1979 m.), antrą – vyras (gim. 1993 m.).

Žinia Kupiškyje išplito todėl, kad vairuotojos tėtis – kupiškėnas, Povilo Matulionio progimnazijos darbuotojas. Pedagogų kolektyvas jį užjaučia dėl apmaudžios beprasmiškos netekties: iškart po minėto eismo įvykio sunkvežimis „Volvo“ su priekaba „Wackenhut“, vairuojamas Latvijos Respublikos piliečio (gim. 1963 m.), atsitrenkė į važiuojamoje kelio dalyje stovėjusį „Citroen C5“. Automobilio vairuotoja rasta važiuojamoje dalyje be gyvybės ženklų.

Be mamos liko dešimtokai dvyniai kupiškėno anūkai. Pareikšti jiems ir bendradarbiui užuojautos kupiškėnai vyko į Molėtų rajoną, kur gyvena žuvusiosios šeima.

Kaip praneša policija, „Honda Accord“ vairuotojas buvo pristatytas į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę, jam nustatytas pėdos sumušimas, lengva smegenų trauma, paskirtas ambulatorinis gydymas. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

 

temainfo.lt