Skapiškio „Pienių” festivalio atidarymas skelbiamas ne piliakalnyje

Kupiškio kultūros centras savo sumanymą – Skapiškio „Pienių” festivalio (aštuntos senjorų teatrų šventės „Pienių pūkas”), kurį jau 21 kartą rengia režisierė Vita Vadoklytė, atidarymą rengti ant piliakalnio – atšaukė. Režisierės Neringos Danienės jungtinis spektaklis „Eglė, žalčių karalienė” perkeliamas į Kultūros centrą. Taip nuspręsta dėl blogo oro.

Taigi šiandien 22 val. bus blogas oras.

– Gal apie tai reiktų žmonėms paskelbti? – klausėme Kultūros centro informacijos ir sklaidos skyriaus vedėjos, kultūrinės veiklos vadybininkės Karolinos Vaižmužytės.

Ji sakė ne, nereikia: repertuaras nesikeičia.

Nereikia, tai nereikia. Žmonės nueis prie piliakalnio, gi žiūri – nieko čia nėra, niekas nepasikeitė. Ir visi savaime supras, kad skapiškėnų festivalis į Kultūros centrą perkeltas be piliakalnio.

– Turbūt Vadoklytė dėl to skambino? – dar pasiteiravo kultūrinės veiklos vadybininkė.

Na, ne. Mes patys režisierės Vitos Vadoklytės ieškom paklausti – bus piliakalnis ar nebus. Nerandam. Skapiškio teatrinis „Pienių” festivalis įtrauktas į prioritetinių šalies renginių sąrašą – maža jai rūpesčių ir be piliakalnio.

Po to K. Vaižmužytė atsiunčia pranešimą. Jame rašoma: „Taigi žiūrovų lauksime gegužės 26 d. 22 val. Kupiškio kultūros centro didžiojoje salėje. Bendroje afišoje to nurodyta nėra, jei galite koreguoti informaciją, prašome apačioje prirašyti: „Dėl prognozuojamos prastos orų prognozės spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ keliamas į Kupiškio kultūros centrą.”

Vienas informacinis rėmėjas skelbia, kad XXI „Pienių” festivalio atidarymas Kupiškio kultūros centre prasidės 21 val.

Atsivertus pačios režisierės N. Danienės „Facebook” profilį nupurto šaltukas: paskutinė informacija – festivalio repertuaras, o jame skelbiama, kad atidarymo šventė vyks ant Kupiškio piliakalnio… 22 val.

Režisierė V. Vadoklytė šiandien temainfo.lt patvirtino labai rimtai:

„Pienių” festivalio atidarymo vieta – Kupiškio kultūros centro Didžioji salė;

atidarymo laikas – gegužės 26 d. 22 val.

Bilieto kaina – 2 Eur.

 

temainfo.lt