Šimonių ugniagesių komanda iš šulinio išgelbėjo žmogų

Žinia apie tai, kad sausio 5 d. iš Kupiškio rajono Šimonių seniūnijos kaimo šulinio ugniagesiams teko traukti žmogų, netruko susitapatinti su nesenais Kėdainių įvykiais, ir tai, ko gero, tik patvirtina, kokia šiandien Lietuvoje jautri šulinių tema.

Tik šiuo atveju nėra jokio kriminalo:  51-erių šimonietis R.Š. įlipo į 6 m gylio šulinį pats, teturėdamas tikslą išsitraukti įkritusį kibirą. Žmogus turbūt nepagalvojo, kad iš to šulinio teks ir išlipti…

– Iš Pagalbos centro 16 val. gavome pranešimą apie tai, viename Šimonių seniūnijos kaimo šulinyje randasi žmogus. Į pagalbą išskubėjo Šimonių ugniagesių komanda. Ugniagesiai Raimondas Juozapavičius ir Gintaras Kručas virve ištraukė vyrą. Ugniagesiai jį iškart išvežė namo sušilti, – temainfo.lt sakė Kupiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovas Algirdas Bočiulis.

Sodyboje, kurios šulinio gylį išbandė R.Š., laikomi šeimos gyvuliai. Visa laimė, kad jų pašerti vyras atvyko ne vienas, su savo moterimi: būtų tekę spėlioti jo atsiradimo šioje vietoje priežastis.

Vandens šulinyje nedaug, iš viršaus net matėsi vandens neapsemtas kibiras. Tačiau tokioje vietoje ir tokiame šaltyje išbūti apie pusvalandį – ne pati lengviausia susikurta užduotis.

Į įvykio vietą iškviestos Greitosios medicinos pagalbos neprireikė, nuo pusiaukelės grįžo ir Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai-gelbėtojai.

 

Vitalija Bratkauskaitė

Pauliaus Briedžio asociatyvi nuotr.