Šimonims – naujas seniūnas ir balta eglės žvaigždė

Gintautas Černius. Asmeninio archyvo nuotr.

Šimonys turi naują seniūną. Gruodžio 19 d. Kupiškio rajono savivaldybės skelbtą konkursą laimėjo 45 metų Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje 12 metų profesijos mokytoju dirbęs Gintautas Černius.

– Konkurse turėjome dalyvauti trys kandidatai, du neatvyko, – temainfo.lt sakė G. Černius, kol kas dar negalintis pasakyti, nuo kada pradės eiti pareigas – laiko kainuos įvairūs formalumai.

Seniūnija kurį laiką dirbo be vadovo: spalio 2 d. ankstesnis seniūnas Žydrūnas Vanagas ėmėsi Kupiškio seniūno vadovo pareigų.

Šimonys –  jaukus ir susitelkęs miestelis. Štai gruodžio 16 d. šimoniečiai buvo kviečiame į miestelio kalėdinę mugę. „Pirksime, parduosime, mainysime, vyks „blusų“ turgus. Organizuosime įvairiausius aukcionus”, – ragino skelbimas. Visi surinkti pinigai buvo skirti Šimonių bažnyčiai dažyti.

Šimonių eglė. temainfo.lt skaitytojo nuotr.

Miestelio gyventojai turi ir neblogą humoro jausmą: pernai nuskambėję kalėdinės eglės žvaigžde, šiemet jie šmaikštauja šią eglę pavadinę santarvės medžiu. Tiesa, tai gali būti ir visai rimta, nes šiemet eglę puošė ne bendruomenė, o UAB „Kupiškio komunalininkas”. Į eglės viršūnę buvo įkelta balta žvaigždė, nesukėlusi absoliučiai jokių spaudos emocijų.

G. Černius – šimonietis, mokęsis vietos mokykloje, čia ir gyvenantis. Jis yra baigęs Vilniaus statybos ir dizaino kolegiją. Patirtį ir žinias nuspręsta skirti savo seniūnijai.

 

temainfo.lt