Siekiant kurti saugią aplinką – patikrinimas KTVM bendrabutyje

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendrabutyje buvo surengtas čia gyvenančių mokinių prevencinis patikrinimas. Jame dalyvavo Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė, policijos rėmėjai, mokyklos bendrabučio administratorė Dalia Mikoliūnienė, socialinė pedagogė metodininkė Jovita Mačienė.

Tikrinimo tikslas – mokyklos bendrabutyje ir prieigose vykdyti nepilnamečių daromų nusikalstamų veikų, teisėtvarkos pažeidimų, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimo kontrolę ir smurtinių nusikaltimų prevenciją, stiprinti nepilnamečių teisinį švietimą.

Mokyklos bendrabučio mokiniai noriai bendravo su labai netikėtai į svečius vakare užsukusiais mokyklos darbuotojais ir policijos pareigūne. Bendruomenės pareigūnė domėjosi, ar bendrabutyje gyvenantys mokiniai jaučiasi saugūs, ar nekyla tarpusavio konfliktų, nevyksta prekybos daiktais, vagysčių.

Netikėtas vakarinis patikrinimas organizuojamas nebe pirmą kartą – taip siekiama kurti saugią mokymosi ir gyvenamąją aplinką mokyklos teritorijoje.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė