Šią savaitę Anykščių krašte kilo du gaisrai

Kaip temainfo.lt sakė Anykščių rajono Andrioniškio seniūnijos seniūnas Saulius Rasalas, ačiū Dievui, nebuvo vėjo: rugpjūčio 5 d. šio miestelio Anykščių gatvės name kilęs gaisras grasino persimesti į šalia esančius ūkinius pastatus.

Liepsnos apimtuose namuose nebuvo ir senolės, namų šeimininko motinos, kuriai – per 80 metų. Šiuo metu ji gydosi ligoninėje ir tiesiogiai siaubo nepatyrė. Tačiau apie nelaimę ji netruko sužinoti. Mat teko kviesti ir greitąją medicinos pagalbą:  sūnus įbėgo į namą gelbėti daiktų ir buvo sužalotas liepsnų; nudegimai nebuvo labai stiprūs, todėl jis išleistas gydytis namuose.

Rugpjūčio 4 d. Anykščių ugniagesiai skubėjo ir į Kavarsko seniūnijos Repšėnų kaimą, sudegė keturbučio namo kieme stovėjęs ūkinis pastatas.

Danutė Baranauskienė – tik jos šeima keturbutyje ir begyvina – sakė baigia sau galvą iškvaršinti besvarstydama, kas galėjo sukelti gaisrą. Aplinka nušienauta, išgrėbstyta; tą dieną ji su vyru sulaukė svečių, tačiau nė vienas šių žmonių nerūko. Padegimo atvejis irgi neįmanomas – Danutės šeima neturi  priešų. Gal liepsna įsiplieskė nuo šukės?

Gaisro priežastį nustatys ugniagesiai.

www.temainfo.lt