Serijoje iki trijų pergalių Juodupė skaičiuoja pirmą pralaimėtą kovą

Šiandien – kovo 19 d. 16 val. – Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo serijos žaidynes Elektrėnuose tęs Juodupės „Juodupė“ ir Elektrėnų „Energija“.

Kovo 18 d., Juodupės ledo ritulininkai Elektrėnuose žaidė pirmas finalo žaidynes ir „Energijai“ pralošė 5:2 (2:0, 2:1, 1:1). Serijoje iki trijų pergalių Juodupė skaičiuoja pirmą pralaimėtą kovą.

Prisijungti prie hockey.lt, transliavusios tiesiogines žaidynes, buvo neįmanoma. „Perkrova”, – teigia žinovai.

Juodupės „Juodupė” gerbėjas Nerijus Kralikas temainfo.lt sakė, jog Elektrėnų ledo rūmuose šias varžybas stebėjo 718 sirgalių, ir tai buvo rekordinis sezono skaičius.

– Net Vilniaus „Geležinio vilko” su „Hockey Punsk” susitikimą, kurio intriga tapo pastarosios komandos žaidėjas Darius Kasparaitis, priviliojo mažiau – 680 – žiūrovų, – pasakojo Nerijus.

Kaip praneša Nacionalinės ledo ritulio lygos atstovas spaudai Vaclovas Gedvilas, nervingai prasidėjusiose rungtynėse abi komandos viena kitai bandė primesti kietą žaidimą ir dažnai naudojo jėgos veiksmus. Tačiau tai, kokiais įžeidinėjimais po pirmų serijos varžybų tinklaraštyje hockey.lt svaidosi Juodupės ir Elektrėnų sirgaliai, prilygsta aukštos įtampos elektros srovės poveikiui. Juoduopėnai įkaitusiai nepatenkinti, kad varžyboms teisėjauja elektrėniškis Vladislovas Rudzinskas. „Svarbu ne kas žaidžia, o kas teisėjauja”, – rašo komentatoriai.

Tačiau, anot hockey.lt, juodupėnai, bandę spausti varžovus, su užduotimis nesusitvarkė patys.

„Trečiame kėlinyje saugiai pasijutę šeimininkai leido sau atsipalaiduoti ir ėmė pažeidinėti taisykles, tačiau tai „Juodupei“ nė  kiek nepadėjo: nepavyko išnaudoti nė vieno iš trijų pašalinimų”, – rašo V. Gedvilas.

Rungtynėse „Energija“ į varžovų vartus metė 37 kartus, „Juodupė“ atsakė 22 metimais.

„Mažai laiko jėgas atgauti po pusfinalio, tad ir rungtynių pradžia buvo vangi, ir pabaigoje pritrūkom jėgų. Antrasis mačas jau sekmadienį, bus dar sunkiau”, – po dvikovos hockey.lt sakė „Juodupės“ vyriausiasis treneris Antanas Gricius.

„Juodupės” sirgaliams iš tiesų ne taip ir svarbu, kelias serijos varžybas praloš jų dievukai: mažo miestelio ledo ritulininkai užsigarantavo čempionato antrą vietą, ir tai – džiuginantis laimėjimas.

 

Adelija Varnaitė

www.hockey.lt nuotr.