Šepetos moksleiviai – trečios „Adamkiados“ dalyviai

Gegužės 31 d. Kupiškio rajono Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos moksleiviai dalyvavo Kaune vykusioje trečioje respublikinėje moksleivių sporto ir meno šventėje „Adamkiada“. Šis įspūdingas renginys skiriamas Valdo Adamkaus sportiniams pasiekimams pagerbti.

Pagrindinės varžybos vyko S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Šventę atidarė ir visas varžybas stebėjo Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus. Šventėje dalyvavo ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė bei daugybė kitų aukšto rango žmonių.

Varžybose rungėsi 2000 m. gimimo ir jaunesni sportininkai, įvairių miestų ir rajonų 24 komandos. Šepetiškiai  dalyvavo visose programos rungtyse.

Estafetiniame bėgime 4×100 m rungtyniavo Gintarė Mikšytė, Arnas Šveikauskis, Julija Jurgelionytė ir Deividas Draginas; 60 m bėgime – Julija Jurgelionytė ir Donatas Paulėnas, šuolius į tolį atliko  Roberta Stukaitė ir Deividas Draginas, futbolo varžybose 4×4 mūsų mokyklai atstovavo G. Mikšytė (privalėjo žaisti viena mergaitė), Renatas Masiulionis, Arnas Šveikauskis ir Gerardas Baltušnikas; atrakcijose vikrumą išbandė Viktorija Kungytė ir Ernestas Ramanauskas.

Geriausiai pasirodė D. Draginas: šuolyje į tolį jis pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Iškilmingas uždarymas vyko ,,Cinamon” kino teatre PLC „Mega“. Čia ant scenos lipo G. Mikšytė, nominuota už aukštus pasiekimus Lietuvos irklavimo varžybose.

Po uždarymo žiūrėjome filmą ,,Karibų piratai” ir laimingi, pilni įspūdžių grįžome namo.

 

Zigmas Paulauskas,

Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas