Šepetiškiai vėl kovojo „Adamkiadoje”

  

Birželio 5 d. startavo jau ketvirta tradicinė respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada.” Pernai ji vyko Kaune, o šiemet vėl sugrįžo į Alytaus rajono Butrimonių miestelį su naujai įprasmintomis idėjomis, su ypatinga olimpine jėga.

Kupiškio rajono Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos sportininkai – mergaitės ir berniukai – dalyvavo visose rungtyse, kuriose gerus rezultatus jaunystėje rodė Prezidentas Valdas Adamkus. Tai 60 m bei estafetinis bėgimas, šuolis į tolį, futbolas, įvairios atrakcijos. Iš viso varžėsi daugiau kaip 400 sportininkų iš 20 Respublikos mokyklų.

Prizininkais netapome, bet mergaitės ir berniukai kovėsi pagirtinai, o Julija Jurgelionytė parsivežė sertifikatą su Prezidento V. Adamkaus parašu. Sertifikatu suteikiamas garbės nominanto vardas už sportinius pasiekimus. Jai įteiktas ir „Adamkiados” specialus prizas bei apdovanojimas.

Pagrindinis „Adamkiados” tikslas – tęsti 15 metų gyvuojantį mokyklų, globotų Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo, bendradarbiavimą ir partnerystę, per sportą ir meną ugdyti gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tautines vertybes žmonėmis. Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį ir kitąmet būtinai dalyvausime penktoje šventėje.

 

Zigmas Paulauskas

Komandos vadovas

A. Adamkienės pagrindinės mokyklos nuotraukos