Šepeta išlydėjo vasarą…

Jaunieji modeliai

„Vasaros uždarymo šventė“ prasidėjo vidurdienį krepšinio turnyru 3×3 Seniūno taurei laimėti. Jį vedė ir jam teisėjavo Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Zigmas Paulauskas. Turnyre dalyvavo Kupiškio rajono vaikai ir jaunimas.

Vakare vyko šventinis koncertas: dalyvavo šepetiškiai, kupiškėnai ir salamiestėnai.

Šventė prasidėjo netikėtumu: šaunieji Kupiškio krašto modeliai demonstravo net kelias modelių vadovės Rasos Kazėnienės ir Karolinos Žurauskaitės kostiumų kolekcijas.

Koncertą šauniomis dainomis pradėjo Kupiškio kultūros centro Šepetos laisvalaikio salės mergaičių – sesių Eiviltės ir Eimantės Paukštyčių bei Neilos Talačkaitės – trio. Jas scenoje keitė linksmas Šepetos merginų vokalinis ansamblis. Koncertavo solistas kupiškėnas Dominykas Jasaitis, o jo mama Žaneta Jasaitienė šepetiškiams perskaitė savo jautrios poezijos pluoštelį, supažindino su trimis savo poezijos knygelėmis. Žavėjo nepakartojamo balso savininkė kupiškėnė Martyna Valaitytė. Kupiškio moterų vokalinis ansamblis  atliko tris nuotaikingas dainas.

Pirmą koncerto dalį, kupiną puikios nuotaikos, ekspresijos ir energijos, užbaigė Salamiesčio padalinio grupė ,,Lyja“, kapela ,,Kairabalė“ ir Gintarės Petrylienės bei Vaivos Mališauskienės duetas. Šventę vedė šepetiškė, gimnazistė Fausta Talačkaitė.

Šventės teritoriją papuošė Kupiškio viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukologijos skyriaus vedėjos Linos Matiukaitės projekto ,,Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje“ darbai.

Šventėje pramogų netrūko ir vaikams: buvo galima pasigaminti plaušinę iš muilo ir vilnos, pūsti muilo burbulus, pašokinėti ant batuto, jį šventei dovanojo Šepetos kaimo bendruomenė.

Vaiva Mališauskienė, seniūnas Žydrūnas Vanagas, KC direktorė Jolita Janušonienė, meras Dainius Bardauskas

Netrūko ir vaišių. Kaip niekad dalyviai ir svečiai turėjo progą pasivaišinti net trimis patiekalais bei arbata, kava. Visi vaišinosi gardžia Kupiškio rajono mero Dainiaus Bardausko ir jo komandos kiaušiniene, bendruomenės moterų be galo skania sriuba bei plovu, Šepetos jaunimo klubo ,,iš lempos“ virta arbata, kava.

Po koncerto vyko durpių kovos. Jose buvo galima laimėti rėmėjų įsteigtų įvairių prizų. Šventę vainikavo fejerverkai. Po šventės vyko šokiai.

Vasaros palydėtuvėms talkino šaunieji savanoriai – Šepetos vaikai ir jaunimas. Šventei netrūko rėmėjų bei partnerių.

Vasaros palydėtuvių organizatoriai – Kupiškio kultūros centro Šepetos laisvalaikio salė.

 

Vaiva Mališauskienė
Šepetos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė

Santos Jurgelytės nuotraukos