Senjorai stalo tenisininkai dar turi parako

Rugsėjo 12 d. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro Viliaus Variakojo sporto mokykla jau 20 kartą stalo teniso sezoną pradėjo tarptautiniu Vytauto Matijošiaus ir Pranciškaus Mažuolio stalo teniso senjorų turnyru. Į jį susirinko apie 100 Lietuvos ir Latvijos tenisininkų.

Čempionate varžomasi trijose – 40-50, 50-60 ir 60-70 metų – amžiaus grupėse.

Kupiškėnams šiemet atstovavo UAB „Ukmega” tekintojas Antanas Ambrozevičius, rungtyniavęs antroje amžiaus grupėje, ir buvusi Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro trenerė Adelė Gaškienė, dalyvavusi trečioje grupėje.

– Esu dėkingas verslininkui „Ukmegos” vadovui Regimantui Šulčiui už dėmesį stalo tenisui, galimybę treniruotis, teikiamą finansinę paramą dalyvauti varžybose, – temainfo.lt sakė tenisininkas.

A.Ambrazevičius, nuo jaunų dienų mėgstąs šią sporto šaką, Panevėžyje treniravęsis pas Algirdą Janėną ir Reginą Giedraitienę, save vadina pusiau profesionaliu tenisininku, Jis ne kartą dalyvavo Pabaltijo turnyruose; 2003 m. žaisdamas poroje su latviu Valdžiu Jakobsonu pelnė bronzos medalį.

A.Ambrazevičius planuoja dalyvauti Neformaliojo ugdymo programoje – kelias dienas per savaitę Kupiškio moksleivius mokyti žaisti tenisą.

M. Mažuolio vardo turnyre A. Matjoševičius dalyvavo jau 10 kartą. Šįkart pirmą vietą jis pelnė Paguodos turnyre.

A.Gaškienė laimėjo sidabro medalį, nusileidusi tik panevėžietei Vandai Matijošienei.