Seimo narys Raimundas Martinėlis paliko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją

Raimundas Martinėlis
temainfo.lt archyvo nuotr.

Kaip spaudai praneša Seimo TS-LKD frakcijos viešųjų ryšių grupės vadovė Jūratė Mockuvienė, Raimundas Martinėlis, į Lietuvos Respublikos Seimą išrinktas Sėlos (Rokiškio ir dalies Kupiškio rajonų) vienmandatėje apygardoje, nutarė palikti Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją bei prisijungti prie opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos.

„Esu tiesiogiai Rokiškio krašto žmonių išrinktas politikas, todėl vienas svarbiausių mano veiklos principų – tinkamai atstovauti savo apygardos žmonių interesams. Deja, bet dabartinė valdančioji dauguma nesilaiko rinkimų metu deklaruotų savo pažadų ir nevykdo tų darbų, kurių laukė žmonės regionuose, spaudžiamas visuomeninis transliuotojas, užsiiminėjama bereikšmiu asmeninių politinių sąskaitų suvedinėjimu, o tai nebeleidžia tikėtis realių ir konkrečių sprendimų, kurių laukia žmonės. Dabartinė sveikatos apsaugos politika bei ligoninių tinklo pertvarka taip pat yra prastai parengtos, neišdiskutuotos su medikų ir regionų bendruomenėmis. Savo buvimu nenoriu prisidėti prie tokios politikos vykdymo, todėl nusprendžiau pasitraukti iš valdančiosios frakcijos ir prisijungti prie opozicijos”, – toks Seimo nario R. Martinėlio pasisakymas perteikiamas pranešime.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Rokiškio skyrius buvo vienas iš iniciatorių palaikyti R. Martinėlį šios kadencijos Seimo rinkimų antrame ture. temainfo.lt domėjosi, kaip šį Seimo nario žingsnį vertina, skyriaus lyderiai.


Haroldas Saniukas:

– Tiesiog reikėtų su juo susitikti, sužinoti tikras priežastis, kodėl jis paliko frakciją. Galėjo turėti įtakos ir artėjantys rinkimai. Žinoma, turėjo. Kaip politikui toks jo žingsnis teigiamos įtakos neturės. Tai jam tik pakenks.


Zenonas Akramavičius:

– Žiūrėjau žinias. Mačiau. Nė nežinau, ką pasakyti. Nuoširdžiai jį rėmėme, bet jis labai nuoširdžiai gal ir nebuvo mūsų partijos frakcijoje. Iš pradžių ir visai neutralus buvo. Aš pats nebeinu į politiką. Siūlė į merus ir viena pusė, ir kita. Laikas taip greitai bėga, nebenoriu jo atiduoti politikai.


Parengė Rita Briedienė