Seimo narys Jonas Jarutis: „Meras Antanas Vagonis – geriausias sprendimas Rokiškio rajonui“

Jonas Jarutis

Antaną Vagonį pažįstu pakankamai seniai, tačiau pastarieji nuolatinio bendravimo ir bendradarbiavimo metai, man dirbant Seimo nariu, suteikia galimybę iš tiesų įvertinti žmogų.

Rokiškio rajono savivaldybės meras A. Vagonis – vadovas, visa širdimi esantis už Rokiškio kraštą ir jo žmones. Tai asmenybė, pasižyminti ypatingu aktyvumu pristatant, ginant ir garsinant Rokiškio rajone įgyvendinamus projektus (mokyklų renovacijos, kelių rekonstrukcijos, ligoninės ir kitų įstaigų atnaujinimo ir pan.). Per dvejus metus tapo akivaizdu, kad A. Vagonio iniciatyvumas, poreikis sėkmingai ir našiai bendradarbiauti su Vyriausybės, Seimo, ministerijų ir departamentų vadovais bei atstovais siekiant užtikrinti Rokiškio rajono konkurencingumą neblėsta, o nuolat auga.

Per tą dvejų metų laikotarpį, kuomet teko konstruktyviai bendradarbiauti su A. Vagoniu, Rokiškyje prasidėjo realūs darbai dėl Rokiškio ledo arenos, melioracijos įrenginių gyvenvietėse, daugiafunkcinės sporto salės statybos ir kt.

Esu tvirtai įsitikinęs, kad geriausias sprendimas Rokiškio rajonui artimiausiems ketveriems metams – meras A. Vagonis, nes būtent tokio žmogaus – iniciatyvaus, aktyvaus ir gerai žinančio, ką bei kaip daryti – ir reikia šiam kraštui.

Aš, kaip Seimo narys, esu pasiryžęs ir toliau padėti A. Vagoniui jo prasminguose darbuose rajono labui.


Jonas Jarutis

Lietuvos Respublikos Seimo narys


Politinė reklama. Bus apmokėta iš Antano Vagonio visuomeninio komiteto sąskaitos Užs. nr. PR18-11