Savivaldybėje lankėsi galimi investuotojai

Balandžio 21 d. Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio kvietimu, Savivaldybėje lankėsi AB Baltic sofa savininkas ir generalinis direktorius  Bent-Aage Petersenas bei gamybos vadovas Evaldas Sadauskas. Svečiai susitiko su meru, laikinąja Savivaldybės administracijos direktore Veneta Veršulyte bei Investicijų ir projektų valdymo skyriaus laikinuoju vedėju Mantu Vaičiulevičiumi. Susitikimo metu vyko diskusijos apie galimybes Anykščiuose įsteigti baldų gamybos įmonės filialą, aptartos perspektyvos, kuo galėtų prisidėti Anykščių rajono savivaldybė, išklausyti verslininkų lūkesčiai.

Tai jau antras K.Tubio ir Anykščiuose verslą plėsti planuojančių verslininkų susitikimas.

Galimiems investuotojams buvo pristatytos Anykščių rajono Tarybos sprendimais patvirtintos mokesčių lengvatos verslo subjektams. Svečius domino demografinė Anykščių rajono situacija, nedarbo lygis, miesto ateities vizija. Savo ruožtu jie gavo rajono vadovų patvirtinimą gauti visokeriopą pagalbą tvarkantis reikiamus dokumentus, leidimus.

AB Baltic sofa yra per 360 darbo vietų sukūrusi įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Anot gamybos vadovo E.Sadausko, jų įmonės produkcijos paklausa viršija pasiūlą, todėl nuspręsta plėsti gamybos apimtis. Kaip vieną iš galimų vietovių įmonės plėtrai verslininkai nurodo Anykščius. Čia planuojama sukurti apie 100 darbo vietų. Priėmus sprendimą dėl pasirinktos vietos, įvyktų pakartotinis AB Baltic sofa atstovų  ir savivaldybės vadovų susitikimas dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

 

Virginija Ros Garcia

Anykščių rajono savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene