Savivaldybė ir UAB „Maxima” prie marių įrengė laisvalaikio zoną

 

Kaip skelbia Kupiškio rajono savivaldybė, vasario 23 d. Kupiškio marių Aukštupėnų paplūdimyje atidaryta neįgaliųjų ir jaunimo aikštelė, pavadinta „Laisvalaikio zona prie marių”. Tai rajono Savivaldybės ir UAB „Maxima” projekto „Mes – bendruomenė“ dalis.

Aikštelės atidaryme dalyvavo rajono meras Dainius Bardauskas, bendrovės atstovė Dalia Adomonytė, Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkas Gediminas Virbickas, Jaunimo centro atstovai.

UAB „Maxima” pateiktais duomenimis, jau trečius metus vykdomo projekto „Mes – bendruomenė“ 2017 m. fondas – 60 tūkst. eurų. Iš 40 paraiškų „Maxima“ įsipareigojo finansuoti Vilniaus, Kupiškio, Rokiškio, Marijampolės, Neringos bei Šilalės projektus. Juos rėmė ir šių rajonų savivaldybės.

Kaip teigia savivalda, projekto tikslas – didinti jaunimo užimtumą, sporto infrastruktūrą bei skatinti žmonių su negalia norą įsilieti į Kupiškio bendruomenės ratą, aktyviai leisti laiką gryname ore.

Šventės proga UAB „Maxima” vaišino savo įspūdingu projekto „Mes – bendruomenė” tortu. Susirinkusiuosius linksmino Kupiškio kultūros centro Noriūnų padalinio kapela „Iki ryto“ (vad. Birutė Petroševičienė), buvo parodyta fakyrų programa.

 

Parengė temainfo.lt

www.kupiskis.lt nuotraukos