Šalies paplūdimio tinklininkai rinkosi Kupiškyje

Liepos 18-19 dienomis „Pagardų” aikštyne Aukštupėnuose vyko „Paplūdimio tinklinio fiesta Kupiškyje“; komandų susirinko iš visos Lietuvos.

Varžybos vyko dviejose – I ir II lygos – vyrų grupėse bei moterų grupėje ir naktinis miksų turnyras. Varžybos prasidėjo 10 val. Plieskė saulė, o po jos laidos teko jungti dirbtinį apšvietimą: varžybos vyko iki 24 val.

Vyrų 1-oje lygoje prizininkais tapo Dano Mikolaičio (Kupiškis) ir Dariaus Tamošiūno (Panevėžys) „D.D” komanda. Antrą vietą užėmė vilniečių Dariaus Dudėno ir Andriaus Nachajaus „Jaunuolių”, trečią – kupiškėnų Valdo ir Domanto Šabrinskų „Pagardų”, ketvirtą – kupiškėnų Klaido Miciūno ir Martyno Kevalaičio „Marko” komandos.

Vyrų 2-oje lygoje pirmą vietą užėmė kauniečių Gintaro Lekavičiaus ir Ryčio Vaičio komanda „777″. Antra vieta atiteko rokiškėnų Raimondo Dilio ir Audriaus Dilio „Rokiškio”, trečia – kupiškėnų Valdo ir Domanto Šabrinskų komandoms.

Moterų grupėje kupiškietėms nepasisekė užimti prizinės vietos; čia pergales skynė vilniečių Anželikos Kliauzo ir Evelinos Matiukaitės komanda „Adigta”, Ievos Kaškelytės (Panevėžys) ir Gitos Čečienės (Rokiškis) „Ievų” bei jonaviečių Ritos Lisauskienės ir Ramunės Knatienės „Žibučių” komandos.

Miksų naktiniame turnyre nugalėtojais tapo komandos „Panevėžys” nariai I.Kaškelytė ir D.Tamošiūnas; antri liko vilniečiai A.Kliauzo ir D.Dudėnas, treti – vilniečiai E.Matiukaitė ir A.Nachajus.

Nors varžybos baigėsi vidurnaktį, kitos dienos 10 val. komandos rinkosi į tradicinį paplūdimio tinklinio Šeimų turnyrą, organizuojamą jau penktą vasarą iš eilės. Pirmus trejus metus Šeimų turnyras buvo rengiamas tik kupiškėnų komandoms, bet vėliau pradėta kviesti ir kitų miestų sportiškas šeimas.

Šįkart turnyro komandos buvo skirstomos į dvi grupes: pirmoje grupėje žaidė vyrų komandos – tėtis su sūnumi arba broliai, o antros grupės komandos sudėtyje galėjo būti vyras ir žmona, tėtis ir dukra, sesės.

Šis šeimų turnyras išsiplėtė iki Lietuvos šeimų turnyro. Atrankinės varžybos vyko Žemaitijos zonoje Tauragėje ir Aukštaitijos – Kupiškyje. Abiejų zonų po keturias stipriausias komandas pateko į finalinį etapą; rugpjūčio 15 d. jis vyks Vilniuje, prie Baltojo tilto. Smagu, kad abiejose grupėse teisę kovoti Vilniuje iškovojo ir Kupiškio komandos.

Vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo rokiškėnai broliai Justas ir Nerijus Laužadžiai, antrą – panevėžiečiai Vilius ir Julius Lukošiūnai, trečią – rokiškėnai tėtis Aurimas ir sūnus Romas Laužadžiai, ketvirtą – kupiškėnai Valdas ir Domantas Šabrinskai.

Antroje grupėje nugalėjo Gyta Čečienė su dukra Vaiga (Rokiškis), antri liko Valdas Šabrinskas ir jo dukra Monika, treti – rokiškėnai Tadas Stakėnas su dukra Gintare. Įdomu tai, kad pastarąją komandą sudarė Obelių vaikų globos namų direktorius ir jo auklėtinė.

– Nesu biologinis šios mergaitės tėvas, bet teisiškai galiu juo tapti; esu visiškai atsakingas už jos globą. Mūsų auklėtiniams labai smagu dalyvauti tokiose varžybose, – sakė T.Stakėnas.

Šeimos komandą sudarė ir Gintarės broliai Gytis ir Tadas, tik jiems nepasisekė užimti prizinės vietos.

„Paplūdimio tinklinio fiestoje“ per abi dienas dalyvavo 49 komandos, buvo sužaista 139 varžybos. Turnyro prizinį fondą sudarė 350 Eur. Turnyrą rėmė UAB „Velseka“, „Maistas sportui“. Komandos prizininkės visose grupėse buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, rėmėjų dovanomis.

 

Valdas Šabrinskas

Kupiškio tinklinio klubo „Pagardai” prezidentas

Klubo „Pagardai” nuotraukos

[gallery_box]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_1.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_2.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_3.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_5.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_6.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_7.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_8.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_10.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_11.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2015/07/2015_pagardu_tinklinisi_12.jpg” descr=”” title=””]
[/gallery_box]