Salamiestėnų improvizacija Seime: pratęstos vasaros atostogos

salamiestenai_seime1Birželio 10 d. Seimo nario Aleksandro Zeltinio kvietimu, Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Salamiestėnus jis pats ir pasitiko, pasiūlė ekskursiją po Seimo rūmus. Ją įdomiai ir nuotaikingai pravedė Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento ryšių su visuomene skyriaus vedėja Laima Šanderienė.

Labiausiai patiko improvizuotas Seimo posėdis. Pusvalandžiui tapome parlamentarais. Buvo išrinktas posėdžio pirmininkas, sekretoriatas, pateiktas ir svarstytas projektas ,,Mokinių vasaros atostogų trukmės prailginimas“. Dauguma ,,Seimo narių“ projekto pateikimui pritarė.

Kartu su Seimo nariu A.Zeltiniu apžiūrėjome jo globojamą Kupiškio rajono ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių parodą, pasidžiaugėme, kad mūsų rajono mokiniai ir mokytojai tokie kūrybingi, sumanūs, drąsūs, pasitikintys savimi, mylintys meną. Ypač nudžiugino mūsų mokyklos mokinės Viktorijos Kuodytės darbas ,,Laumė“.

A.Zeltinis salamiestėnus pakvietė į Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto salę, papasakojo apie savo veiklą, nuveiktus darbus Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje.

Vyko paprastas, malonus bendravimas. Parlamentaras nuoširdžiai atsakė į mūsų klausimus, domėjosi, kuo gyvename mes, mokykla, mūsų rajono žmonės, ypač jaunimas; vaišinomės kava, saldumynais ir gaiviais gėrimais.

Nuoširdžiai dėkojame gerb. Seimo nariui Aleksandrui Zeltiniui už suteiktą progą aplankyti Lietuvos parlamentą.

Svetlana Bernotienė  Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokytoja

 

Angelė Baliūnienė,

mokytojos padėjėja