Salamiesčio mokykla šventė Vasario 16-ąją

 

Mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai, pasipuošę tautinės vėliavos spalvomis, rinkosi į aktų salę, kur giedojo Lietuvos himną.

Savo laiškus Lietuvai skaitė 3 klasės mokiniai. Mokyklos direktorius Dalius Žvybas visus pasveikino su Lietuvos gimtadieniu, o istorijos mokytojas Vilius Grigaliūnas skaitė pranešimą apie Vasario 16-osios akto priėmimą. Dailės mokytoja Svetlana  Bernotienė kalbėjo apie mokyklos bendruomenės narių dalyvavimą konkursinėje parodoje ,,Kūrybinės Maironio eilėraščio ,,Kur bėga Šešupė“ improvizacijos“. Ji pasidžiaugė, kad parodoje yra ne tik mokinių, bet ir mokyklos darbuotojos Linos Gliaudelienės, tėvų klasės narės Linos Kuodienės, mokytojos Jovitos Tamošiūnienės ir buvusios  mokinės Miglės Bartaševičiūtės darbai. Mokytoja Ramunė Jarmalavičiūtė visiems padovanojo trispalves emblemas, darytas kartu su auklėtiniais.

Lietuvių kalbos mokytoja Laima Žadeikienė pakvietė pradėti darbą kūrybinėse dirbtuvėlėse,  kurias mokiniai buvo pasirinkę iš anksto.

Skambėjo lietuviška patriotinė muzikai. Aštuoniose kūrybinėse dirbtuvėlėse – „Sveikinimų kūrimo laboratorijoje“ (mokyt. Jolanta Skeberdienė ir L.Žadeikienė), „Atvirukų pasaulyje“ (mokyt. R.Jarmalavičiūtė), „Gėlės Tėvynei“ (tėvų klasės narė Inga Klidzaitė ir Elena Klidzienė), „Naujas senų batų gyvenimas“ (mokyt. S.Bernotienė ir Dangutė Breskuvienė), „Pasigamink pats ir pasipuošk lietuviškai“ (mokyt. J.Tamošiūnienė), „Lėktuvėlių dirbtuvės“ ( tėvų klasės narė Sonata Dragūnienė ir mokyt. Jurgita Naikauskienė), „Trispalvė“ (tėvų klasės narė L.Kuodienė), „Žaisliukai“ (mokyt. Ina Mudurienė) – virė veikla.

Linksmai ir išradingai savo darbus aktų salėje pristatė kiekvienos kūrybinės dirbtuvėlės nariai. Renginį papuošė  L.Kuodienės  dainos.  Netradicinio ugdymo diena baigėsi nuotaikinga fotosesija.

 

 

Svetlana Bernotienė

Laima Žadeikienė

Kupiškio r. Salamiesčio pagrindinės mokyklos mokytojos