Sakytum, nė nepastebėtas praėjo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos gimtadienis

Tyliai, platesnei visuomenei net nepastebimai, praėjo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) gimtadienis: kovo 20 d. sukako 30 metų, kai įsteigta ši profesinio mokymo įstaiga.


Prieš priverstines atostogas

Kaip temainfo.lt sakė KTVM direktorė Lina Kaušakienė,  mokiniai, prieš išsiskirstydami priverstinėms atostogoms, mokyklos parke iškėlė inkilus, Lietuvos vėliavos spalvomis nudažytais stogeliais, o pirmakursių keturioms grupėms buvo surengtas protmūšis. Anot direktorės pavaduotojos, gimnazijos skyriaus vedėjos Daivos Daukšienės, kautasi šalies istorijos, geografijos, kultūros, sporto klausimais, eilės tvarka pagal prezidentavimo laikmetį buvo dėliojamos Lietuvos prezidentų pavardės, miestų, atitinkamai nutolusių nuo jūros, pavadinimai…
Ir viskas. Mokykla ištuštėjo. Planuotas jos gimtadienis atšauktas.


Direktorės sveikinimas

1990-aisiais įstojusiems į Kupiškio profesinę technikos mokyklą dabar – apie 50-mt. Pirmas mokyklos direktorius Bronislovas Rimkus, jau 11 metų esantis pensijoje, rugsėjo 14 d. minės 80-metį.
– Pamiršau, kad vakar buvo mokyklos gimtadienis. Niekas neskambino, nepriminė. Bet dėl to neturiu nė menkiausios nuoskaudos: jei ne tas koronavirusas, žinau, kad būtų buvusi šventė, ir jau turėjau direktorės kvietimą į ją, – temainfo.lt sakė B. Rimkus.
Kaip jam sekasi šiuo metu?
– Toks jau mano charakteris: ir dabar liūdesio išvengiu tik dirbdamas. O darbo ir namuose visokio gali prasimanyti. Nors akys gerokai nusilpo, bet iki šiol labai mėgstu skaityti, – pasakojo buvęs KTVM vadovas.


KTVM direktorės L. Kaušakienės sveikinimas

„Kiekvienas žmogus vienaip ar kitaip yra susijęs su mokykla. Nesvarbu, kur begyventume – dideliame mieste ar mažame rajone, – visi mes turime mokyklą, apie kurią galime pasakyti: TAI MANO MOKYKLA.
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla šiemet švenčia įsikūrimo 30-metį. Mokyklos metus skaičiuojame taip pat, kaip mūsų tėvynė Lietuva skaičiuoja Nepriklausomybės atkūrimo metus.
Džiaugsminga širdimi sveikinu buvusius ir esamus mokyklos kolektyvo narius gražios mokyklos veiklos sukakties proga.
Visai mokyklos bendruomenei nuoširdžiai linkiu jaunatviškos energijos, kūrybingumo, brandžių idėjų, išminties ir kuo didžiausios sėkmės. Tad toliau skaičiuokime naujus metus, naujus dešimtmečius, siekime naujų užsibrėžtų tikslų. Lai kelias, kuriuo eisime dar ne vieną dešimtmetį ir kuriuo vesime mokinius, būna pats tiesiausias ir teisingiausias, – tinklalapyje KTVM bendruomenę sveikina mokyklos vadovė L. Kaušakienė.


temainfo.lt