Ruduo koreguoja policijos darbą

Susitiko Rokiškio seniūnijos ir rajono policijos pareigūnai.

Rugsėjo 25 d. Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis ir Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas susitiko su Rokiškio miesto seniūnu Arūnu Krasausku ir jo pavaduotoju Egidijumi Žaliausku. Susitikimą inicijavo rajono policijos komisariato vadovybė: artėjantis tamsusis metų laikas reikalauja ne tik pakoreguoti policijos pajėgų darbą, bet ir miesto valdžiai pasirūpinti gatvių ir kiemų apšvietimu.

Pokalbyje prie puodelio kavos nemažai kalbėta apie kriminogeninę situaciją Rokiškyje, apie šiemet pagausėjusias vagystes, ieškota bendrų veiksmų joms užkardyti. Susitikime gvildentas ir nepilnamečių nusikalstamumo klausimas, nes dauguma nusikaltusių vaikų – Rokiškio gyventojai. Miesto vadovai sutiko su policijos pareigūnų teiginiais, kad būtina ryškiau apšviesti pėsčiųjų perėjas, paryškinti jų ženklinimą.

Rokiškio seniūnas A. Krasauskas pabrėžė, kad visad randa bendrą kalbą su miesto teritoriją prižiūrinčiais apylinkės inspektoriais; nebuvo atvejo, jog policininkai neatsilieptų į seniūnijos prašymus dėl viešosios tvarkos užtikrinimo mieste.

Baigiantis susitikimui Rokiškio seniūnas A.Krasauskas padėkojo policijos vadovybei už gerai organizuotą  policijos pareigūnų darbą miesto 515-ojo gimtadienio šventėje.

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė