Rokiškyje „siautė” LNK ir LRT televizijų žurnalistai

Šiandien, vasario 7 d., kaip pranešė temainfo.lt skaitytojas, Rokiškyje „siautėjo” LNK laidos KK2 ir LRT „Panoramos” kūrybinės grupės.

Rokiškio verslo klubo administratorė Nataša Aleksiejeva patvirtino, jog ji ir Klubo prezidentas Irmantas Tarvydis šiandien bendravo su abiejų televizijų atstovais – KK2 žurnalistu Ervinu Romanovu ir operatoriumi Deividu Ragucku bei LRT Zinos Paškevičienės ir Skirmanto Pabedinsko komanda.

Su abiem kūrybinėmis grupėmis kalbėta beveik ta pačia tema – per pastaruosius pusantrų metų pasikeitusi Rokiškio kultūros bei profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams” situacija.

– Apie televizijų norą pabendrauti su Klubo atstovais prezidentas sužinojo vakar, po atostogų kelionės spėjęs nusileisti oro uoste. Paskambino jis man, pranešė, jog šiandien teks kalbėti prieš dviejų televizijų kameras. Nemėgstu televizinių projektų, bet nekalbėti irgi nebegali, – temainfo.lt sakė N. Aleksiejeva.

KK2 žurnalistas E. Romanovas temainfo.lt sakė, jog, be Rokiškio verslo klubo atstovų, buvo kalbinamas rajono meras Antanas Vagonis ir Kultūros centro direktorius Erikas Druskinas.

– Sužinojome, kad E. Druskinas, kuriam jau teko palikti darbą Anykščiuose, Širvintose, jaučia besąlygišką mero rėmimą. Kultūros centro direktoriaus postą jis paliks ir kurs lėlių teatrą. Pats direktorius sakė, kad niekam jis nemaišo. O mums buvo labai įdomu sužinoti, kad E. Druskinas – tai tas pats žmogus, sukūręs lėlių spektaklį vasaros socialdemokratų suvažiavime, – temainfo.lt pasakojo E. Romanovas.

KK2 savo laidą apie Rokiškį žada parodyti kitą savaitę, o LRT „Panoramą” derėtų sekti jau nuo šiandien.

 

Adelija Varnaitė