„Rokiškis“ šventė antrą pergalę iš eilės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas ir toliau lepina gerbėjus atkakliomis kovomis. Spalio7-osios vakarą Kauno ledo arenoje Lietuvos čempionų titulą ginantys vietos „Baltų ainiai“ turėjo begalę rūpesčių rungtynėse su Rokiškio „Rokiškiu“, kol galiausiai pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (0:2, 0:0, 2:0, 0:1).

Svečiai iš Šiaurės Lietuvos atsivežė lauktuvių, kurias išsitraukė jau pirmajame kėlinyje. Antanas Rukšėnas (02:44) ir Simas Sakaitis (12:37) pelnė netikėtus įvarčius ir pribloškė aikštelės šeimininkus.

Kietose rungtynėse abi komandos žaidė arti pražangos ribos ir nevengė aršių grumtynių. Antrajame kėlinyje abu klubai gavo 14 baudos minučių.

Grubiame trečiajame kėlinyje ekipos užsidirbo dar 16 baudos minučių, ir tik kėlinio pabaigoje  – kauniečiai Aurimo Gutausko (56:07) ir Remigijaus Guogos (59:02) –  pastangomis sugebėjo rezultatą išlyginti.

Pratęsimo metu kaunietis Žygimantas Girdžius užsidirbo 2 baudos minutes už neleistiną varžovo ataką, o „Rokiškis“ išnaudojo šią progą ir pelnė auksinį įvartį daugumoje, kai pasižymėjo Saulius Limontas (63:31).

„Rokiškis“ šventė antrą pergalę iš eilės, o kauniečiai patyrė pirmą sezono nesėkmę.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Elektrėnuose, kur 19.30 val. susitiks du vietos klubai – „ESSM-2000” ir „Energija”. Spalio 13 dieną Vilniuje susitiks Vilniaus „Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Energija“. Dvikova įvyks Pramogų arenos didžiojoje aikštėje.

[gallery_box]
[/gallery_box]

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė  –

vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai: