Rokiškis išbandė dar vieną autobusą

 

Kaip skelbia ebus.lt, Rokiškio rajono vežėjai bei miesto vadovai turėjo progos apžiūrėti naują iš Turkijos į Lietuvą atvykusį autobusą „Temsa MD7″. Tai vidutinės klasės, moderni, ekonomiška keleiviams vežti transporto priemonė.

Rokiškio autobusų parko direktorius Valentinas Repčys džiaugiasi, kad rokiškėnai galėjo pirmieji pamatyti originalų, ekonomišką, keleiviams bei vairuotojui patogų autobusą ir tikisi, kad anksčiau ar vėliau galės tokį ar panašų pasiūlyti ir savo rajono žmonėms.

Iš 44 šiuo metu Rokiškio autobusų parke eksploatuojamų transporto priemonių net 36 yra senesnės negu 15 metų.

Su nauju „Temsa MD7“ autobusu šalies vežėjus supažindina oficiali Turkijos „Temsa“ autobusų gamintojų atstovė Lietuvoje bendrovė „Kautra“.

Autobusas – 7 m ilgio, tačiau visai kitoks, negu iki šiol matytieji Lietuvoje. Nors jis šiek tiek trumpesnis, jo salonas erdvus, lubos – paaukštintos. Keleivių patogumui – didesni langai, garantuojantys geresnį matomumą bei daugiau šviesos salone.

Autobuse montuojamas „Cummins“ variklis, atitinkantis Euro 6 standartų reikalavimus. Nors variklis sumontuotas transporto priemonės priekyje, važiuojant triukšmo salone beveik nejuntama; garso izoliacija kur kas geresnė.

„Temsa MD7“ salone – 31 sėdima vieta. Pasak gamintojų, autobusas – itin ekonomiškas.

 

Parengė Vitalija Bratkauskaitė