Rokiškio vagys garsėja stambiomis vagystėmis

Kaip praneša Panevėžio apskrities VPK, Rokiškio miesto Vilties gatvės gyventojas (gim. 1956 m.), rugsėjo 13 d. 13.22 val. pastebėjo, kad iš jo buto dingo krepšys su nešiojamuoju kompiuteriu ir adapteriu, 7 000 Eur, dėklas ir jame buvęs dujinis revolveris, dujiniai ir garsiniai šoviniai; pavogtas seifas su jame buvusiais lygiavamzdžio šautuvo šoviniais, šovinių dėtuve, medžiokliniu peiliu, medžiotojo bilietu, leidimais ginklams, juvelyriniais dirbiniais. Nuostolis tikslinamas.

Policija dar neatšaukė ir  prašymo padėti rasti rokiškėnės didžiulės medalių kolekcijos vagis. Rugpjūčio 12 d. moteris (gim. 1978 m.), gyvenanti Rokiškyje, Pauliaus Širvio gatvėje, pranešė, kad įsibrauta į jos butą ir pagrobta 10 000 eurų, 600 vnt. medalių kolekcija bei medalių dokumentai, fotoaparatas. Nuostolis – 98 000 Eur.

Dar viena didžiulė vagystė Rokiškio rajone įvykdyta rugsėjo pradžioje: vagys „nusiėmė” restauruonamo namo stogą, išsilupo langus, duris, pasiėmė net statybos įrankius.

– Gal jau yra konkretesnių žinių apie vagystę? – temainfo.lt klausė namo savininkės Inos Michnovič.

– Kol kas – tik gandai, – sakė ji.

Ką nors žinantiesiems apie šiuos įvykius derėtų kreiptis į artimiausią policijos komisariatą arba paskambinti Panevėžio apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybai tel. 8 45 503 237, 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu 8 45 503 333.

Parengė Adelija Varnaitė

Inos Michnovič asmeninio archyvo nuotr.