„Rokiškio sūrio” dovanos – Rokiškio vaikams

Rokiškio miesto gimtadienio tradiciškai laukia ir mažieji miesto gyventojai bei svečiai. Šiemet jiems ypatingą dovaną parengė AB „Rokiškio sūris“.

Pramogų parke karaliaus tikros vaikų pramogų pasaulio „žvaigždės“ – ryškiausi, labiausiai šiandienos vaikų pamėgti filmų herojai.

– Švenčių organizatoriai dažnai pasitelkia savo vaikystės pasakų personažus. Tačiau šiuolaikiniai vaikai gali net nežinoti, kas tas Karlsonas – jie turi savo kartos herojus. Todėl pramogų parke sutiksite mažąją Mašenką ir jos lokį, vaikus pasitiks keistuolis Pimpačkiukas (Pakalikas), kokteilių bare „Madagaskaras“ šeimininkaus begemotė Glorija, purvais taškysis grėsmingasis Šrekas, sūrio graužikų armiją atstovaus pelytė Minė ir pan. Viso pasaulio herojams aktualu susirinkti į „Rokiškio sūrio“ kiemelį dėl paprastos priežasties – juk „Rokiškio sūris ir Afrikoje – sūris“. Didžioji naujiena turėtų būti ypač maloni tėveliams: į šį pramogų parką nereikia neštis eurų. Čia galios tik vietinė valiuta – „naminukai“. Vaikai, norintys pasmaližiauti baruose, paragauti „Rokiškio sūrio“ jogurtų ar sūrelių, patys galės užsidirbti „naminukų“ Rūgpienių kaimo ūkyje, „Paryžiaus Graužikų mados namuose“, „Karalystės Už Jūrų Marių virtuvėje“ ar „Amerikos pelkių gyventojų bendrijoje“. Patiems mažiausiems baruose bus taikoma lanksti nuolaidų sistema. Beje, darbdaviai praneša: suaugusieji į darbą nebus priimami, – sakė parko vadovė Vaiva Kirstukienė.

Žinoma, kiekviename parke būtina ir kultūrinė programa. Teatriuke „BiFi“ du kartus (15,30 ir 17,30 val.) bus parodytas lėlių spektaklis „Šuniškos istorijos“, o tarp spektaklių aktoriai-lėlės nepasislėps, kaip įprasta, užkulisiuose, o vaikštinės ir žais su vaikais. Žinoma, visos pramogų pasaulio „žvaigždės“ labai mėgsta fotografuotis su gerbėjais, todėl veiks foto ateljė „Pas Žaląją Karvutę“.

Sukurti pramogų parko koncepciją, išvystyti idėją ir vykdyti projektą patikėta VšĮ „Kultūros inovacijos“ komandai. Pasak projekto vadovės V.Kirstukienės ir režisierės Neringos Danienės, užsakovai ir vykdytojai sutarė dėl pagrindinių dalykų: svarbiausia – kokybė, išradingumas, svetingumas, neprimityvus požiūris ir žiburėliai vaikų akyse.

Pramogų parkas veiks rugsėjo 24 d. (šeštadienį) 15-18 val. Rokiškio krašto muziejaus aikštėje. Į šventę kviečiami ir mažųjų rokiškėnų svečiai, kitų rajonų gyventojai.

 

VšĮ „Kultūros inovacijos“ inf.

Užs. nr. A16-30