Rokiškio Senamiesčio progimnazijos moksleivė apvogė mokytoją

Vasario 17 d. 12.15 val. pastebėta, kad iš neužrakintos Senamiesčio progimnazijos klasės Rokiškyje, Jono Biliūno gatvėje, pavogtas mokytojai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas, piniginė su 80 Eur, asmens dokumentais, banko kortele, įvairiomis nuolaidų kortelėmis. Nuostolis – 363 Eur.

 Įtariamoji 14-metė sulaikyta vadovaujantis LR BPK 140 str.

Progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė temainfo.lt sakė, jog mokykloje – pirmas toks atvejis. Plačiau komentuoti direktorė nenorėjo.

Įvykis iš tiesų labai nemalonus: policija, trumpalaikis mokinės sulaikymas, mokinių aptarinėjimai ir vertinimai, psichologinės nuotaikos mokinei vėl grįžus į mokyklą, jos ir bendraklasių santykis…

Senamiesčio progimnazija, pasižyminti gražiomis tradicijomis, įveiks, žinoma, ir šiuos nepatogumus, o patirtis paskatins būti atidesniais, labiau saugoti savo daiktus. Kaip sakė progimnazijos darbuotoja, šiaip kabinetų durys visada rakinamos; vagystę ji pavadino tikru nesusipratimu.

Gerokai vėliau paskambinusi direktorė pranešė, jog vagystę įvykdė ne Senamiesčio progimnazijos moksleivė, o pašalinė mergina, užsukusi į mokyklą.

 

Panevėžio apskrities VPK ir temainfo.lt informacija

Asociatyvi nuotr.