Rokiškio „Rokiškis” pralošė Klaipėdos „Baltijai”

Lapkričio 4 d. Klaipėdos „Akropolio” ledo arenoje Rokiškio „Rokiškis” susitiko su Klaipėdos „Baltijos“ ekipa.

Keletą dienų prieš varžybas „Baltijos” vadovas Andrejus Židkovas hockey.lt taip sakė apie rokiškėnus ledo ritulininkus:

– Nors „Rokiškis“ per keturias šio sezono rungtynes dar nėra iškovojęs pergalės ir visose rungtynėse patyrė triuškinančias nesėkmes, tačiau, žinant ankstesnius šios komandos pasiekimus, nuvertinti jų „Baltija“ neketina. „Rokiškio“ komanda – su charakteriu. Kiek pamenu, jų sezono startai visada būna sunkesni, tačiau vėliau jie įsibėgėja ir visoms komandoms tampa rimtu varžovu. Žaidėjams tą ir bandome akcentuoti, kad neapsigautų pirmaisiais „Rokiškio“ rezultatais ir neatsipalaiduotų.

„Rokiškis”, deja, Klaipėdoje pralaimėjo 8:5. „Baltija” negali pasigirti dažnomis treniruotėmis: visi kartu čiuožia tik kartą per savaitę. Betgi per visą Lietuvą skelbiama ir tai, kad „Rokiškis” iš viso neturi treniruotėms ledo. Bene 2012 m. Rokiškio verslininkai ledo aikštelei skyrė apie 150 tūkst. litų, tačiau pinigus priėmusi rajono valdžia iki šiol neįstengia įrengti jos kokybiškos.

Po įvartį į „Baltijos” vartus įmušė Adas Kirdeikis, Kasparas Falkas, Saulius Limontas, du įvarčius – Simas Sakaitis.

Lapkričio 14 d. 21 val. Elektrėnų ledo rūmuose Rokiškio „Rokiškis” susitiks su savo kraštiečiais – Juodupės „Juodupe”. Pastaroji komanda yra sužaidusi ketverias rungtynes ir turnyrinėje lentelėje užima penktą vietą.

 

Parengė Rita Briedienė

hockey.lt nuotr.