Rokiškio rajono VVG pirmus projektus įvertino teigiamai

Kaip praneša  Rokiškio rajono savivaldybė, praėjusį ketvirtadienį, birželio 28 d., Rokiškio rajono vietos veiklos grupės valdyba vertino pirmus keturis projektus, pretenduojančius gauti paramą pagal VVG strategiją. Projektus teikė Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka, Rokiškio rajono ugniagesių gelbėtojų draugija, Kęstutis Matelis ir Kotryna Laucytė.

J. Keliuočio viešosios bibliotekos Pandėlio filialas įgyvendins projektą, vietinius ir turistus kviesiantį interaktyviai susipažinti su krašto kultūriniu paveldu ir pamatyti savo atvaizdą menininko paveiksle.

Rokiškio rajono ugniagesių gelbėtojų draugija pasitelks savanorius; jie tikrins rajono gyventojų namų kaminus ir juos valys, įrengs dūmų detektorius, mokys kaip išvengti gaisro.

Kęstutis Matelis planuoja kurti medžio gaminių verslą, o Kotryna Laucytė edukacijomis ir produktais įveiklins levandomis kvepiančias valdas.

Rokiškio rajono VVG projektų atrankos komitetas teigiamai įvertino visus projektus, todėl jie bus perduoti į Nacionalinę mokėjimo agentūrą antram vertinimo etapui.

 

Parengė Lina Daujotytė

Mildos Ulevičienės nuotr.