Rokiškio rajono tarybos narys vaikams kalbėjo apie korupcijos blogį

„Buvau maloniai nustebintas tuo, kaip Kavoliškio mokyklos-darželio direktorė Dainora Mineikienė, mokytojos, auklėtojos pedagogiškai išradingai sudomino vaikus ne visai paprasta ir ne taip lengvai suprantama antikorupcine tema. Jos talentingai, vaikams suprantamai apie korupciją  pasakojo kaip apie blogį, paaiškino, kuo tas blogis pasireiškia, kokią mums visiems daro žalą. Nuoširdžiai džiaugiuosi ir žaviuosi šios mokymo įstaigos direktorės, viso pedagogų personalo požiūriu ir pastangomis nuo mažens atskleisti vaikams šio negatyvaus socialinio reiškinio žalingumą, formuoti augančių asmenybių neigiamą požiūrį, netoleranciją, nesitaikstymą su šiuo blogiu,” – „Facebook” savo paskyroje pasakoja Rokiškio rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Stasys Meliūnas apie gruodžio 8 d. savo viešnagę minėtoje įstaigoje.

Jo manymu, tokių mokyklų pastangomis mūsų šalyje didėja gyventojų sąmoningumas – tai patvirtina statistiniai duomenys, – gerėja situacija smulkiosios korupcijos srityje: sociologinės apklausos liudija, kad mažėja žmonių, bandžiusių papirkti valstybės tarnautojus arba jiems prilygintus asmenis, retėja papirkimai medikų, policininkų, savivaldybių tarnautojų ir kitų sričių tarnautojų, mažėja bandymų „susitarti” su jais.

„Nuoširdžiausiai linkiu Kavoliškio mokyklos-darželio vaikučiams ir pedagogams sėmės gerame kelyje!” – linki Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Meliūnas.

 

Parengė temainfo.lt

Kavoliškio mokyklos-darželio nuotraukos