Rokiškio rajono policijos pareigūnai pildė vaikų svajones

Į socialinį projektą „Vaikų svajonės“, vykdomą jau penkeri metai, šiemet įsitraukė ir Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos bendruomenė. Vos ne kasdien matydami skurdą, nepriteklių šeimose, kuriose auga ne vienas, o keli mažamečiai vaikai, pareigūnai nusprendė įgyvendinti kelias rajono vaikų svajones.

Pinigai buvo paaukoti lapkričio 6 d. Pyragų dienoje. Vaikiškai svajonei paversti tikrove buvo surinkti 77 Eur. Dovanos vaikams įteiktos gruodžio pabaigoje Rokiškyje vykusioje Vaikų svajonių išsipildymo šventėje. Šios džiugios ir kilnios šventės iniciatorės – Rokiškio miesto, Rokiškio kaimiškosios ir Jūžintų seniūnijų socialinės darbuotojos.

Į šventę buvo pakviesti tėvai ir jų vaikai. Šventėje paaiškėjo, kad geros valios žmonės, įstaigos išpildė 90 Rokiškio rajono vaikų svajonių. Aukotojų dovanas vaikams teikė Kalėdų senelis, o rajono policijos komisariato dovanas trim vaikams įteikė bendruomenės pareigūnės Enrika ir Auksė. Apkabinę šventėje dalyvavusias uniformuotas pareigūnes vaikai ir jų tėvai nuoširdžiai dėkojo už svajonių išpildymus.

 

Karolina Miganovičienė 
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė