Rokiškio meras teigia, kad moterį apkandžiojo kavoliškėno šuo

Rokiškio rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl administracinės teisės pažeidimo: aiškinamasi, kieno šuo apdraskė rokiškietę moterį ir jos 7-metį vaiką.

Į temainfo.lt paskambinęs asmuo pasakojo, jog moteris guli ligoninėje, jai padaryta viena operacija, dar laukia antra. Apkandžiotas ir berniukas; jis, patyręs stiprų šoką, gydomas namuose.

Rokiškio rajono mero Antano Vagonio teiravomės, kaip jis pakomentuotų kalbas, kad moterį ir jos sūnų apkandžiojo jo šuo. Jis sakė savo augintinį, kurio veislės nė nežinąs, kiemo teritorijoje laiko nerišamą.

Merui jau skambinę ir iš BNS, jis ir agentūrai sakęs tą patį.

– Kur jūs buvote, kai skambino iš BNS? – teiravomės mero.

– Darbe. Buvau darbe. Mano telefonas išsikrauna! Aš buvau darbe! – „mirė” mero telefonas.

A.Vagoniui buvo pranešta apie šuns apkandžiotą moterį; apie pietus spaudai jis jau aiškino apie tai, kad ne jo šuo uždarytas gyvūnų globos namuose. Paklaustas, gal jis lankė apkandžiotą moterį ligoninėje, meras klausė:

– Prie ko čia?

Ne prie ko čia, žinoma,  ir tokios smulkios žinios apie svetimą šunį.

Anot pareigūno R.Krasausko, tik moters teigimu, ją apkandžiojęs šuo yra mero. Vis dėlto bus tiriamos abi versijos.

Kavoliškis – bent šeši kilometrai nuo Rokiškio, bet jaunam šuniui atbėgti šį kelią nieko nereikštų. Gi A.Vagonio šuo jau yra senas, apie 15 metų, toks gal jau ir dantų nebeturi.

Vyksta tyrimas. Policijos komisariato viršininko pavaduotojas R.Krasauskas nepatvirtino, kad įtariamasis – Kavoliškio kaimo gyventojas. Apie tai temainfo.lt sakė pats meras. Merams – tai kas, kad vyksta tyrimas, jiems gi nė motais komentuoti net neįsiteisėjusį teismo sprendimą.

– Ar įtariamasis žinomas policijai? – klausėme Rokiškio rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojo R.Krasausko.

Apie pastarąjį pareigūnas kol kas nieko negalėjo pasakyti.

Kas gresia asmeniui, kurio šuo sužalojo du žmones?

Anot pareigūno, ekspertai įvertins, kokio lygio patirtas sužalojimas. Tai ir lems, ar bus iškelta baudžiamoji byla ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

temainfo.lt