Rokiškio Liongino Šepkos parkui – 300 levandų krūmų

Kaip praneša Rokiškio rajono savivaldybė, Liongino Šepkos parke bus pasodinta 300 levandų krūmų. „Kraštovaizdis – svarbi architektūros dalis, todėl Rokiškio miesto apželdinimui bus skiriamas ypatingas dėmesys”, – rašoma Rokiškio rajono savivaldybės feisbuke.

– Jau rytoj parke prasidės nuvelėninimo darbai, ruošiama žemė, – temaifo.lt sakė rajono savivaldybės administracijos architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ingrida Trumpaitė.

Levandų krūmai bus formuojami į 5 m spindulio žiedą.

– Tai nebus labai didelis plotas, prireiks laiko ir levandoms išsikeroti. Mums siūlo padovanoti dvimečius šių augalų daigus, tad jau šiemet jie turėtų žydėti, – sakė I. Trumpaitė.

Sodinukus planuojama sodinti gegužės arba birželio mėnesiais.

Rokiškėnai žada ir daugiau miesto vietų papuošti daugiametėmis gėlėmis. Nepriklausomybės aikštės gėlynai jau pernai buvo apsodinti hortenzijomis, smilgomis.

– Vertiname, kaip augalai dera tarpusavyje, kaip jie veši ir kas tinka šalia jų. Taip siekiame sukurti kuo įspūdingesnes kompozicijas, – sakė architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ingrida Trumpaitė.


temainfo.lt