Rokiškio J. Tūbelio progimnazijos idėja – išgirsti buvusių auklėtinių sėkmės istorijas

Progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas Emilijos Briedytės nuotr.

Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos taryba kitą susitikimą planuoja su buvusiu šios švietimo įstaigos mokiniu, Rokiškio rajono laikraščio „Rokiškio sirena“ steigėju, UAB „Miškų ministerija“ vadovu, bene jauniausiu rajono istorijoje Rokiškio Rotary klubo prezidentu Simonu Tuska.

– Detalių dar nesame aptarę, bet tikimės pamatyti, kaip gimsta internetinis ir popierinis laikraščiai, pasidžiaugti progimnazijos buvusio auklėtinio verslo sėkme, – temainfo.lt sakė J. Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas.

Direktoriaus iniciatyva imta lankyti sėkmingiausius progimnazijos buvusius mokinius. Idėja pradėta įgyvendinti nuo susitikimo su Daliumi Trumpa, AB „Rokiškio sūris“ vadovu, baigusiu Rokiškio IV vidurinę mokyklą – taip tuo metu vadinosi J. Tūbelio progimnazija.

Susitikime su direktoriumi Daliumi Trumpa

Tarybos nariai – mokytojai, mokiniai, jų tėvai – ne visi yra lankęsi šioje gamykloje, juolab apžiūrėję produkcijos gamybos, sūrių brandinimo cechus.

J. Tubelio progimnazija šiemet skaičiuoja 35 metų sukaktį. D. Trumpa čia pradėjo mokytis jau būdamas vyresnių klasių moksleivis. S. Tuska šią švietimo įstaigą baigė 2000 m.

Progimnazija turi sudariusi visų savo buvusių mokinių sąrašą. Sėkmingiausius savo buvusius auklėtinius planuojama aplankyti iki progimnazijos 40-mečio; pirmiausia bus lankomi rokiškėnai.

Šios progimnazijos auklėtinis – ir Audrius Dagys, vienos žinomiausių Rokiškio maitinimo įmonių „Popirini pizza“ įkūrėjas.

Pirma sėkmės istorija – AB „Rokiškio sūris”

– Tikimės, kad ir Audriukas mus priims, – taip buvusį progimnazijos mokinį vadina direktorius.

J. Tūbelio progimnazijos taryba tikisi, kad atsilieps buvę šios įstaigos mokiniai, pasikvies jos atstovus į savo miestą, papasakos savo sėkmės istoriją – gal tai padės plėstis ir didėti Tubeliečių klubui, dar daugiau buvusių šios įstaigos auklėtinių pasipuoš klubo ženkleliu.

Anot direktoriaus, buvusius auklėtinius svarbu įvertinti ne tik  už sėkmę, bet ir už tai,  kad šie žmonės nepaliko Lietuvos, kad savo gyvenimą kuria čia.

 

Rita Briedienė

Simono Tuskos, laikraščio „Rokiškio Sirena”  nuotraukos