Rokiškio gimtadienis tapo ir 2019 metų Lietuvos kultūros sostinės reklamos pradžia

Rokiškėnai delsti neketina

Vienu svarbiausiu Rokiškio 518 gimtadienio akcentu tapo Kultūros ambasadorių inauguracija. 2019 m. Rokiškis skelbiamas Lietuvos kultūros sostine. Tokia garbė suteikiama Savivaldybei, šalies Nepriklausomybės laikotarpiu pasižymėjusiai kultūros plėtra, miesto įvaizdžio kūrimu, projektais ir renginiais, turinčiais išliekamąją vertę, prasmingais tęstinumu, poveikiu vietos bendruomenei, pavyzdžiu regionui ir visai šaliai, dėmesiu turistams. Pagal pateiktas paraiškas Kultūros sostinę renka ir skelbia Kultūros ministerijos komisija. Jos vertinimu 2008 m. pirma Lietuvos kultūros sostine tapo Zarasai. Išskirtiniu dėmesiu paženklintas, specialia pinigine parama pamalonintas miestas oficialią Kultūros sostinės poziciją perdavė Plungei, ši – Ramygalai… Kultūros sotinėmis jau buvo nominuoti Šilutės, Anykščių, Palangos, Panevėžio, Žagarės, Telšių ir Klaipėdos miestai. Kitąmet šis titulas atiduodamas Marijampolei, o dar kitąmet – Rokiškiui.

Rokiškio kultūros centro siūlomų miesto renginių repertuaras buvo neįtikėtinai gausus. Atskira jo eilute miestiečiai ir jų svečiai rugsėjo 23-osios pavakare buvo kviečiami į Krašto muziejaus rūmų menėje surengtą Rokiškio – 2019 metų Lietuvos kultūros sostinės – ambasadorių inauguraciją. Iki oficialaus paskelbimo sostine rokiškėnai dar turi gražaus laiko, tačiau delsti neketina: šių metų miesto gimtadieniu jie pradėjo oficialią 2015-aisiais Kultūros ministerijos komisiją sudominusio projekto „Kultūros vingiai – nuo Nemunėlio iki Nemuno“ reklaminę agitaciją.

Daugelis į Kultūros ambasadorių inauguraciją atskubėjo iš Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos, iš ką tik pasibaigusios konferencijos, skirtos kultūros veikėjo J. Keliuočio 115-osioms gimimo metinėms. Visi kupini įspūdžių, paženklinti keliuotiškumu, šiek tiek sarkastiški žurnalistams, nedalyvavusiems konferencijoje, skirtoje Lietuvos žurnalistikos tėvui…

Reikia pripažinti: visas šis Rokiškio gimtadienis pasižymėjo akademiškumu, erudicija, profesine ir veiklos branda.

 

Iš viso suburta 13 ambasadorių

– Ar reikia vertimo į anglų kalbą? – paklausė Kultūros ambasadorių inauguracijos renginio vedėja, Rokiškio kultūros centro direktorė Irena Matelienė.

Kultūros ambasadoriai

Renginyje dalyvavusios Latvijos, Baltarusijos delegacijos turėjo vertėjus. Vertimo nereikėjo ir rokiškėnų senam bičiuliui – sūrių gamybos technologui ir ekspertui, kultūros mecenatui italui Andželui Frosio, prisiėmusiam atsakomybę garsinti Rokiškį savo gimtoje Italijoje.
Iš viso suburta 13 ambasadorių, įpareigotų ir įsipareigojusių skleisti žinią apie Rokiškį – Lietuvos kultūros sostinę. Nesuklystum sakydamas, jog visi jie jau seniai globoja ir garsina šį miestą ar kraštą, nemenkas jų darbų bei kūrybos indėlis ir lėmė, kad Rokiškis taptų vertu būti 2019 m. visos šalies Kultūros sostine.

Kultūros ambasadoriui, režisieriui Jonui Korenkai, nuo 1987 iki 2000 metų savo gyvenimo laiką atidavusiam Rokiškiui, buvo suteikta garbė supažindinti visuomenę su kitais 12 Kultūros ambasadorių. Iš vietos kilo ir prieš rokiškėnus stojo jų patikėtiniai – Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktorė, istorikė, gamtosaugininkė Diana Varnaitė, fizikas, gamtos mokslų daktaras, etnologas, mokslo istorikas, Lietuvos edukologijos universiteto profesorius Libertas Klimka, verslininkas, muziejininkas Vaclovas Kontrauskas, inžinierius, verslininkas Valentinas Milaknis, operos solistas Andrius Apšega, poetas, žurnalistas Rimgaudas Valentinas Graibus, sūrių ekspertas, rašytojas, Rokiškio krašto garbės pilietis Andželas Frosio, režisierius Darius Rabašauskas, režisierius, kino filmų kūrėjas Justinas Krisiūnas, šokėjas, choreografas Mantas Svirskis, Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai” prezidentas, Rokiškio krašto garbės pilietis Algis Narutis, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos vadovas Mantas Zakarka.

Į renginį negalėjo atvykti ambasadoriai dailininkas Arvydas Bagdonas ir sporto komentatorius Rytis Kazlauskas.

– Kultūros sostinės projektas yra galimybių šaltinis. Įsipareigojame nešti žinią apie Rokiškį taip toli, kiek siekia mūsų pačių darbai. Įsipareigojame būti šios bendruomenės dalimi, gyventi jos kultūriniu ritmu, – skelbė režisierius J. Korenka, o netrukus pranešė: – Brangūs rokiškėnai, mes pasiruošę inauguracijai.

Jiems buvo prisegti ambasadorių ženklai, įteikta gėlių ir dovanų.

 

Ambasadoriai pagerbti ir muzika, ir mero kalba

Ambasadorius pagerbė iš Rokiškio kilusi pianistė Simona Zajančauskaitė. Ji su seserimi Justina kasmet į savo gimtą Rokiškį sugrįžta klasikinės muzikos festivaliais ir būriu jaunų talentų. Sveikino ambasadorius Seimo nariai. O Rokiškio mokyklos-darželio „Ažuoliukas” mokiniai ir jų vadovė Aurelija Karpovienė padovanojo ambasadoriams varpelių muzikinę kompoziciją „Praeities pažadinti”. Kurta ji buvo dvejus metus, vis remiama „Erasmus” programos finansuoto projekto.

Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis kalbėjo:

Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis

– Gal ne tie varpeliai, o čia ta Simona su Edvardu Grygu trinktelėjo tokia didžiule didybe, tapusia didžiuliu dvasiniu įkvėpimu. Atrodo, tiek daug norisi pasakyti. Žinoma, Jūs dabar tampate Rokiškio krašto pasiuntiniais. Jūs žinote: pagal seną tradiciją, pasiuntinius, kurie atneša negerą žinią, tai… Suprantate, turbūt, kokia Jums yra atsakomybė? Kad Jūs tą žinią, kurią nešate apie mūsų kraštą, turėtų būti tik gera. Visą šitą laikotarpį – iki 19-ų metų – negalėsime nieko padaryti bloga. Mūsų kultūra turės būti pati aukščiausia, jokios korupcijos – taip, SST atstove? Jokio blogo verslo, gerbiamas Valentinai! Jokių blogų eilėraščių, tiesa? Jokių blogų šokių, jokios blogos režisūros, jokio blogo požiūrio į jaunimą, jokios nepriežiūros kultūros vertybėms! O jau su pienu ir su sūriu – aš iš viso nežinau… Mes turėsime pirkti tik Rokiškio produkciją. Turime didžiuotis savo dvarais, savo žmonėmis. Bet vieną svarbiausių dalykų norėčiau Jums pasakyti. Gerbiami ambasadoriai, Jūs supraskit, kodėl Jūs esat čia. Jūs esat čia dėl to, kad tas kraštas, su kuriuo Jūs este susieti, arba čia gimėte, arba čia užaugote, – Jūsų pasiekimai mums yra svarbiausi. Mes ar televizijos laidoje, ar internete, ar laikraštyje išgirdę, kad kažkur yra parašyta apie tuos žmones, – nes didžiuojamės Jumis. Mums labiausiai rūpi Jūsų pasiekimai! Mums labiausiai rūpi visa garbė, kurią gaunat. Aš nežinau, gal visu tuo džiaugiasi žmonos, vaikai, ką Jūs padarėt?.. Gal Jūsų nekenčia pavyduoliai, pamatę, kiek Jūs pasiekėt ir kas Jūs esat mums? Bet Rokiškio kraštui Jūs esat didžiulė garbė ir pasididžiavimas. Nepaprastai džiaugiuosi Jumis. Džiaugiuosi, kad esate, kad atstovausite, kad būsite ambasadoriais. Ir nešu visą atsakomybę, kad čia tikrai viskas būtų gerai.

 

Viskas ir bus gerai

Ne viskas išblaškyta šios kadencijos laikotarpiu. Rokiškio kultūros centro, nuo 2015-ųjų savivaldos kadencijos netekusio daugybės darbuotojų, veiklos stoja į savo vietą: tai, kas sukurta, tai, kas garsina Rokiškį, stengiamasi išsaugoti visomis išgalėmis.

Inauguracijos dalyviai aplodismentais pagerbė Rokiškio krašto muziejaus specialistus ir jo direktorę Nijolę Šniokienę.

Plojimais buvo pagerbta ir Rokiškio – 2019 metų Lietuvos kultūros sostinės skulptūros autorė Vaida Matiukaitė.

Rokiškio kultūros centrui teko tikras iššūkis: per tris savaites – 21 dieną – surengti konkursą ir padirbinti Kultūros sostinės simbolį. Dailininkės V. Matiukaitės idėją padėjo įgyvendinti rokiškėnas menininkas Igoris Skripka. Kūrinys neišduoda jokio skubotumo. Viskas pavyko labai gerai.

– Trys materijos. Metalas. Tai garsas, sklindantis iš praeities ir skelbiantis dabartį. Stiklas. Tai visų spalvų atspindys, šviesos valdovas. Akmuo. Ilgaamžis ir svarus žodis. Kultūros inde – Antano Strazdo ir Pauliaus Širvio žodžiai. Jie gaubia Rokiškio grafystės žemėlapio fragmentą, – kalbėjo Kultūros centro direktorė I. Matelienė.

Ambasadoriai pėsčiomis keliavo per visą dvaro kiemą, Tyzenhauzų alėją, Nepriklausomybės aikštę į Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčią – taip buvo pagerbtas visas miestas, visi jo žmonės.

Eisena stabtelėjo prie Nepriklausomybės paminklo. Jo pašonėje, dešinėje aikštės pusėje, – Rokiškio parapijos valgykla. Šalia jos lūkuriavo talentingiausi, turtingiausi Rokiškio žmonės.

Užvertos ir kaspinais perrištos valgyklos langinės neleido abejoti: čia pakabinti XIII Rokiškio langinių tapymo plenero darbai. Kiekviena atverta langinė – jos istorija, priminsianti dailininkų – šiauliečio Arūno Uoginto, rokiškėnų Sigitos Klemkaitės, Emilijos Klemkaitės, Eglės Kurlavičienės ir Arūno Augučio – vardus ir pavardes, neleisiančios pamiršti ir šventųjų – Jurgio, Marijos, Onos, Cecilijos, Kazimiero, Agotos, Antano, Roko, Kotrynos, evangelisto Mato šventų įsipareigojimų žmonėms globoti našlaičius, muzikantus, ūkininkus, karius ir skautus, duoną kasdienę, derlių ir visą Lietuvą.

Verslininkai Irmantas Tarvydis, Valdas ir Irma Pipikai, Dalius ir Rasa Trumpos, Rimas Bernackas – šių metų langinių plenero rėmėjai.

Rokiškio organizacijos „Tyzenhauzų paveldas” vadovas Raimondas Sirgėdas, perėmęs iniciatyvą globoti plenerą, taip ir vardino, kurie šventieji kurių verslininkų šeimas globos. Jis padėkojo Rokiškio dekanato dekanui Eimantui Novikui už leidimą pakabinti langines ant medinės parapijos valgyklos sienos; už drožybos darbus, langinių puošmenas pareiškė pagarbą rokiškėnui tautodailininkui Eugenijui Deksniui.

 

Rokiškis vertas Kultūros sostinės vardo

– Jūs turit unikalią tradiciją. Daug važinėju po Lietuvą. Daugiau man neteko matyti tokio projekto, ilgamečio, kur visi taip sutelktai puošia namus ir miestą. Jūs rodote pavyzdį, koks jis gali būti daug gražesnis, daug jaukesnis. Ir, svarbiausia, gaivinat senąsias tradicijas, – kalbėjo Rokiškio ambasadorė, paminklosaugininkė D. Varnaitė.

Ambasadorius profesorius L. Klimka sakė:

Lietuvos edukologijos universiteto profesorius Libertas Klimka

– Tikrai Rokiškis stebina. Garsas apie Rokiškio iniciatyvas eina toli. Esat tikrai verti Kultūros sostinės vardo. Langinės – tokia graži tąsa mūsų senųjų tradicijų į XXI amžių. Tuo mes savo tautinę savimonę palaikom, ugdom ją, gaivinam, ir toliau liekam išdidūs savo krašto piliečiai. Sveikinu visus dailininkus ir labai džiaugiuosi Rokiškiu!

O „Pragiedrulių” klubo prezidentas, ambasadorius A. Narutis, pasveikinęs visus su švente, pranešė gerą naujieną „Tyzenhauzų paveldui”.

– Spalio mėnesį Vilniaus rokiškėnų klubas organizuoja renginį dėl kasinėjimų, dėl paveldo. Žinome, jog norite apie tai išleisti knygą, tad renginyje šiam tikslui mobilizuosime paramą. Ačiū už tai, ką darote savo miestui. Kiek galėsime, ir mes padėsime”, – sakė jis.

Visi nukeliavo į bažnyčią: rokiškėnai ir jų svečiai dalyvavo ir šventų Mišių už savo miesto žmones aukojime, ir Kultūros sostinės skulptūros šventinime.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės nuotraukos

[gallery_box]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_1.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_2.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_3.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_4.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_5.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_6.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_7.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_8.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_9.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_10.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_11.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_12.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_13.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_15.jpg” descr=”” title=”Fotomenininkas Rimantas Dichavičius”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_16.jpg” descr=”” title=”Žurnalo ,,Naujoji Romuva” vyriausiasis redaktorius Andrius Konickis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_17.jpg” descr=”” title=”Rašytojas Vytautas Girdzijauskas”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_18.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_19.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_20.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_21.jpg” descr=”” title=”Rokiškio kultūros centro direktorė Irena Matelienė”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_22.jpg” descr=”” title=”Pianistė Simona Zajančauskaitė”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_23.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_24.jpg” descr=”” title=”Seimo narys Raimundas Martinėlis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_25.jpg” descr=”” title=”Seimo narys Jonas Jarutis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_26.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_27.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_28.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_30.jpg” descr=”” title=”Rokiškio rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_31.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_32.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_33.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_34.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_35.jpg” descr=”” title=”Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos vadovas Mantas Zakarka”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_36.jpg” descr=”” title=”Choreografas Mantas Svirskis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_37.jpg” descr=”” title=”Operos solistas Andrius Apšega”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_38.jpg” descr=”” title=”Lietuvos edukologijos universiteto profesorius Libertas Klimka”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_39.jpg” descr=”” title=”Inžinierius Vaclovas Kontrauskas (antras iš dešinės)”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_40.jpg” descr=”” title=”Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktorė, istorikė, gamtosaugininkė Diana Varnaitė”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_41.jpg” descr=”” title=”Režisierius Jonas Korenka”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_42.jpg” descr=”” title=”Verslininkas Valentinas Milaknis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_43.jpg” descr=”” title=”Žurnalistas Rimgaudas Valentinas Graibus (antras iš kairės)”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_44.jpg” descr=”” title=”Rokiškio krašto garbės pilietis Andželas Frosio”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_45.jpg” descr=”” title=”Režisierius Darius Rabašauskas”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_46.jpg” descr=”” title=”Režisierius, kino filmų kūrėjas Justinas Krisiūnas”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_47.jpg” descr=”” title=”Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ prezidentas, Rokiškio krašto garbės pilietis Algis Narutis”]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_48.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_49.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_50.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_51.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_52.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_53.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_54.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_55.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_56.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_57.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_59.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_60.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_61.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_62.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_63.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_64.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_65.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_66.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_67.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_68.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_69.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_70.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_71.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_72.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_73.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_74.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_75.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_76.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_77.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_78.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_79.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_80.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_81.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_82.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_83.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_84.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_85.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_86.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_87.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_88.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_89.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_90.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_91.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_92.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_93.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_94.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_95.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_96.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_97.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_98.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_99.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_100.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_101.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_102.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_103.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_104.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_105.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_106.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_107.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_108.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_109.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_110.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_111.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/09/2017_rokiskio_gimtadienis_112.jpg” descr=”” title=””]

 

[/gallery_box]