Rokiškėnus Švietimo centras kviečia į nacionalinį diktantą

Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centras kviečia vasario 24 d. rašyti nacionalinį diktantą. Tądien 10.00 val. diktantas bus transliuojamas per LRT (buvusi radijo pirmoji programa).

– Norintieji oficialiai dalyvauti konkurse turėtų atvykti į organizatorių paskirtą diktanto rašymo vietą. Rokiškio rajono gyventojus ir svečius diktantą kviečiame rašyti Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centre (Pauliaus Širvio g. 1), – skelbia Švietimo centras.

Registracija į konkursą galima šiais būdais:

atsiųsti savo vardą, pavardę, amžių, išsilavinimą, darbovietę (arba mokymosi įstaigą) el. paštu r.gagiskiene@post.rokiskis.lt;

organizatoriams paskambinti telefonu: 8 458 51255, 8 458 71284 (darbo laiku);

ateiti į Rokiškio rajono savivaldybės (Respublikos g. 94) Švietimo skyriaus 807 kab. arba į Švietimo centrą.

Šiemet konkursas organizuojamas penktadienį, todėl organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti ir įmonių bei organizacijų kolektyvus, galinčius diktantą rašyti ir savo darbovietėse. Įmonės, planuojančios rašyti diktantą, registruotis turėtų adresu diktantas@diktantas.lt.

Geriausiai parašiusieji bus asmeniškai informuoti apie konkurso rezultatus. Vasario 26 d. diktanto tekstas bus skelbimas www.diktantas.lt bei www.vlkk.lt. Taip pat bus paskelbti ir visi rašybos bei skyrybos variantai.

Dėmesio: dėl didelio dalyvaujančiųjų kiekio į finalą atrenkami tik geriausi darbai – mokytojų komisija darbus tikrina iki 5–6 klaidos. Parašius rekomenduojame pasilikti savo teksto kopiją ir savarankiškai pasitikrinti, kaip jums sekėsi.

2017 m. diktanto finalas vyks balandžio antrą savaitgalį Vilniuje. Finalą tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas.

Daugiau informacijos apie konkursą www.diktantas.lt.

Pasikartoti lietuvių k. rašybą, skyrybą ir pasiruošti diktantui galima naudojantis specialiai sukurtais testais www.diktantas.lt/texts/

– Linkime sėkmės ir laukiame Jūsų konkurse! –kviečia Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centras.

Parengė Adelija Varnaitė

http://www.diktantas.lt nuotr.