Rokiškėnus policija kviečia steigti saugios kaimynystės grupes

Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai, siekiantys bendruomenių aktyvumo, iniciatyvumo ir bendradarbiavimo, ragina rajono gyventojus jungtis į saugios aplinkos kūrimą ir steigti saugios kaimynystės grupes.

Norintieji įsitraukti į šį judėjimą kviečiami kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnus.

Kaip skelbia panevezys.policija.lrv.lt, vagystės sudaro didžiąją dalį šalies nusikaltimų – policija deda daug pastangų, bet visų jų nepavyksta ištirti.

Nenorint tapti ilgapirščių aukomis, svarbu reikiamai pasirūpinti turto apsauga. Pagrindinės priemonės – saugios durų spynos, lauko apšvietimas, signalizacija, turto draudimas, vaizdo stebėjimo sistemos, pinigų ir vertybių saugojimas ne namuose, saugos tarnybų paslaugos… Viena efektyvių – saugi kaimynystė.

Saugios kaimynystės modelis grindžiamas bendradarbiavimu tarp policijos, savivaldos institucijų ir pačios bendruomenės. Žmonės, norintys užsitikrinti saugumą ir padėti policijos pareigūnams, imasi kurti saugią aplinką patys ir buriasi į saugios kaimynystės grupes.

 

Parengta pagal panevezys.policija.lrv.lt