Rokiškėnų Velykalnio bendruomenės projektas surinko daugiausia „Maximos” programos „Mes – bendruomenė” balsų

– Vakar, birželio 22 d. 23.50 val., buvo sustabdytas balsavimas už projektus, pasiūlytus „Maximos” programai „Mes – bendruomenė”. Daugiausia balsų surinko Rokiškio miesto Velykalnio bendruomenės projektas „100-mečio kartos“. Už mus balsavo 7 128 žmonės, – temainfo.lt pranešė Velykalnio bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas.

Konkurse dalyvavo 37 šalies miestų, miestelių ir kaimų projektai. Iš Rokiškio – net du. Aktyviai balsuota ir už Rokiškio kultūros centro projektą „Atminties mozaika: priminti ir prisiminti”.

Konkurso nugalėtojais skelbiami šeši projektai, gavę daugiausiai vertinimo komisijos balų. Konkurso paramos fondą sudaro 70 tūkst. eurų: vienam laimėtojui skiriama 70 proc. vieno projekto vertės, bet ne daugiau kaip 12 000 Eur, parama.

Pagal balsavusiųjų skaičių, į šešetuką dar patenka Marijampoliečių projektas, surinkęs 5 828 balsų, Rumšiškių (5 136), nesiskelbusiųjų vietovės choristų (4 275), Rokiškio kultūros centro (2 746) ir kuršėniškių (2 516).

Didžiausio balsavusiųjų dėmesio sulaukusi Velykalnio bendruomenė per daugelį metų suformuotame puikiame paplūdimio tinklinio aikštyne planuoja vaikų žaidimo aikšteles su treniruokliais, smėlio dėžėmis (apie 100 t smėlio žada pati bendruomenė), įkasamu batutu. Tikimasi, čia atsiras pagyvenusiems žmonėms suolai su atlošais, speciali rampa, skirta patogiam pasiplaukiojimui valtimis, o šių planuojama nupirkti dvi. Dar žadama įsigyti keturis keturviečius vandens dviračius, patogius ir jauniems, ir seniems, arba visiems kartu.

Kupiškėnai projekto šiai programai neteikė, o anykštėnų projektas „Gyvenimo ratas” – žalioji erdvė”, kuriuo planuota sukurti neformalią susitikimų ir įvairios veiklos erdvę Anykščių parke, surinko 322 balsus.

 

temainfo.lt

temainfo.lt archyvo nuotr.