Rokiškėnų ,,Didžiausią su bumbulu žieminę kepurę” filmavo TV3

Vieną žiemos rytą Rokiškio rajono Bajorų kaimo kultūros centro kiemo rekordinę ,,Didžiausią su bumbulu žieminę kepurę” aplankė vaikai.

Iš pradžių buvo planuota, kad kepurė ,,lankys” vaikus. Bet dėl susiklosčiusių aplinkybių, lėlių teatras ,,ČIZ” projekto ,,Didžiausia su bumbulu žieminė kepurė“ partnerius sukvietė į smagų žiemos renginį Bajoruose.

Suvažiavo didelis būrys Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas”, Panemunėlio pagrindinės mokyklos mokinukai ir Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus skaitytojai.

Susikabinę į traukinuką vaikai smagiai keliavo po 127 kepurių kiemelį. O prie ypatingos, didžiosios, rekordo siekiančios kepurės klausėsi žaismingos Laisvydės Šalčiūtės pasakos ,,Nykštuko kepurėlė”, kruopščiai skaičiavo, kiek renginio dalyvių telpa po žiemine kepure.

Iš karto visi dalyviai netilpo po kepure, tad teko visiems pasidalinti į dvi grupes. Pirmi išbandė mažieji darželinukai su auklėtojomis ir bibliotekos skaitytojai su mokytoja ir bibliotekininke. Po kepure tilpo net 74 žmonės.

Antri į kepurę suėjo 42 panemuliečiai su mokytojomis ir dar liko daug laisvos vietos. Vėliau lėlininkės Nijolė Čirūnienė, Nadiežda Ivanova, Dalia Ziemelienė pakvietė vaikus ir juos atlydėjusius suaugusiuosius į ekskursiją po Lėlių namus, vaišino saldžiomis kepurytėmis ir arbata.

Smagiausia visiems buvo tai, kad visą šurmulingą renginį filmavo TV3 televizija, o žurnalistė apie ypatingą kultūros centro kiemo kepurę kalbino renginio dalyvius.

Neabejojama, kad Lietuvos rekordas pagerintas, tad organizatorės ir visi prisidėję prie šio projekto iš agentūros ,,Factum” nekantriai laukia oficialaus patvirtinimo.

Rekordinės kepurės skersmuo siekia 3,15 m, aukštis – 4,54 m, apimtis – 10,45 m. Kepurė susiūta iš nebenešiojamų 333 megztukų skiaučių; po ja tilpo 65 žmonės.
 

Bajorų lėlių teatro ,,ČIZ“ inf.