Rokiškėną apiplėšė vidury nakties

Apiplėšė nepažįstami. Vyras (gim. 1986 m.), gyvenantis Rokiškyje, pranešė: spalio 3 d. apie 00.35 val. Rokiškio Vilties gatvėje prie jo priėjo nepažįstami vaikinai ir iš jo pagrobė du mobilaus ryšio telefonus, aukso dirbinius, piniginę, kurioje buvo asmens dokumentai ir 50 Eur.

Ištuštintas garažas. Moteris (gim. 1968 m.), gyvenanti Rokiškio rajono Kalneliškių kaime, pranešė: spalio 2 d. apie 20.00 val. pastebėjo, jog sugadinus jos garažo spynas buvo įsibrauta į vidų. Pavogtas valties variklis, trimeris, vejapjovė, benzininis pjūklas, gręžtuvas, išilginis pjūklas, du akumuliatoriniai suktuvai, perforatorius, akumuliatorinis kampinis pjūklas, elektrinis oblius. Nuostolis – 2 350 Eur.

Įtariamosios vagyste sulaikytos. Spalio 3 d. apie 12.30 val. iš neužrakinto Anykščių rajono Kavarsko seniūnijos namo pavogtos komodoje laikytos piniginės ir jose buvę apie 500 Eur, dingo auksinis žiedas su raudonos spalvos akute. Nuostolis – 650 Eur. Įtariamosios, gimusios 1995 m. ir 1964 m., sulaikytos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Parengė Saulius Buivydas