Respublikos sportininkų ugdymo centrų konkursą laimėjo anykštėnai

Kaip temainfo.lt sakė Anykščių Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktorius Kęstutis Čepulis, atėjo raštas, kuriame pranešama, kad Anykščių Kūno kultūros ir sporto centras Respublikos sportininkų ugdymo centrų konkurse rajonų savivaldybių kategorijoje laimėjo pirmą vietą.

Anykštėnai nuolat pelno pagarbą  už dėmesį sportui: KKSC vysto krepšinio, futbolo, graikų-romėnų, žirgų, biatlono, plaukimo, slidinėjimo, sunkiosios atletikos sporto šakas; rajone veikia 25 sporto klubai; rajono sportininkai aktyviai dalyvauja Seniūnijų sporto žaidynėse, respublikinėse ir tarptautinėse įvairių sričių varžybose ir pelno prizines vietas. Ko gero svarbu ir tai, kad Anykščių KKSC apie savo  veiklą išsamiai informuoja visuomenę; svetainėje www.anyksciai-sport.lt nuolat atnaujinamos žinios apie sportines sėkmes ir nesėkmes.

Kiekvienais metais Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Tautinis olimpinis komitetas ir Savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacija rengia šalies sportininkų ugdymo centrų konkursą, kuriuo siekiama  įvertinti sportininkų ugdymo centrų veiklą bei gerinti sportininkų rengimo kokybę ir efektyvumą.

Konkursas vykdomas tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų (I grupė) bei tarp kitų šalies miestų ir rajonų savivaldybių sporto mokymo įstaigų ir centrų (II grupė).

Apdovanojimų ceremonija  vyks 2015 m. balandžio 15 d. Kaune.

 

Parengė Živilė Smalinaitė

Emilijos Briedytės nuotr.