Renginių bilietais kupiškėnai ketina prekiauti portale tiketa.lt

Gruodžio 20 d. posėdžiavusios Kupiškio rajono tarybos sprendimu buvo papildyti rajono Kultūros centro renginių bilietų įkainiai.

Kaip sakė rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Centras ketina prekiauti renginių bilietais internetu portale tiketa.lt. Įsigyjant bilietą per šią platformą taikomas paslaugos administravimo mokestis, nustatytas „Tiketos”. Jis, priklausomai nuo bilieto kainos, siekia nuo 0.35 iki 1.20 Eur. Kultūros centro kasoje įsigyjant renginio bilietą, jo kaina išliks tokia, kokia skelbiama afišose.

Neįgaliesiems, pensininkams, daugiavaikėms šeimoms, anksti įsigijusiesiems bilietą perkant jį internetu nebus taikomos nuolaidos, kurios buvo priimtos ankstesniu Tarybos sprendimu.

Kupiškio kultūros centre taip pat bus galima nusipirkti bilietus į visus renginius, kuriuos organizuoja „Tiketa“. Už kiekvieną parduotą bilietą Kupiškio kultūros centras gaus po 0.18 Eur.

Tarybos narys Paulius Pranckūnas siūlė „Tiketos“ mokestį įtraukti į Kupiškio kultūros centro išlaidas, kad perkant bilietą internetu nereikėtų mokėti papildomai. Jam pritarė Tarybos narys Valentinas Beinoris. Pasak jo, bilietai į Kultūros centro renginius ir taip yra brangūs pagal vietos gyventojų pajamas.

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas teigė, jog šis sprendimas pildytas, kelis kartus keistas, todėl reiktų peržiūrėti jo nuostatas ir koreguoti iš esmės. Jis kvietė Tarybos narius teikti siūlymus raštu jam arba vedėjai J. Trifeldienei. Meras sakė turįs atsakymus pasisakiusiesiems, bet jų neišdėstė. Tepasakęs „tiek to“, Tarybos narius meras paragino pritarti sprendimui. Galimybė bendradarbiauti su „Tiketa“ buvo patvirtinta 15 balsų „už“.


temainfo.lt